Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Honnan tudhatjuk, hogy a...

Honnan tudhatjuk, hogy a szerelem érzésébe vagyunk szerelmesek?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy ez egy komoly kérdés xd.

2023. ápr. 26. 00:52
1 2
 1/12 mámindennévfoglalalt válasza:
Legyél tökös és kérdezd meg hogy érez :D
2023. ápr. 26. 02:21
 2/12 mámindennévfoglalalt válasza:
Vagy ha nő vagy akkor legyél méhes és kérdezd meg hogy érez
2023. ápr. 26. 02:22
 3/12 anonim válasza:

Én egy eléggé realista ember vagyok aki mindig a feje után megy, de még számomra is nehéz néha erre válaszolni:D


Nekem az évek során az vált be, hogy ismerkedés közben mindenről is!! beszélgettünk, meg igyekeztem olyan randikat csinálni, amik leszimulálnak olyan dolgokat, amit amúgy is szeretnék sokat csinálni a párommal (szóval nem egy drága étteremben kajálni kényelmetlen ruhában, mert úgy se olyan programokra járnánk). Nyílván nem lehet mindenre kitérni randizás közben, de ha kellően alapos vagy akkor nagy eséllyel elkerülnek a csúnya meglepetések.

2023. ápr. 26. 02:36
 4/12 anonim válasza:
Ha felmerül bennem a szerelem érzése, akkor általában iszom valamit, és lefekszem aludni.
2023. ápr. 26. 06:19
 5/12 anonim válasza:
Például nem vonz testileg az illető, csak azt szereted ahogy szeret.
2023. ápr. 26. 08:47
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aki értelmes választ adott erre az eléggé komolytalan, ámbár komoly kérdésre! XD


#4 Ezt mondjuk adom. Lehet bevezetem😂.

2023. ápr. 26. 11:38
 7/12 anonim válasza:
Sajna nagyon is komoly ez a kérdés. Sokszor valóban nincs tisztában saját maga sem az ember, hogy igazából mit is érez. Vonzalom? Érzelmi vagy testi csak? Vagy szerelem? Valóban? Vagy csak magába az érzésbe szerelmes? Sokszor ez mind nagyon súrolják egymás határát, és nagyon nehéz eldönteni, hogy melyik is a valós.
2023. ápr. 26. 23:04
 8/12 anonim válasza:
Nyilván a szerelem érzésére vágyik mindenki, de azt csak egy másik ember közreműködésével tudod létrehozni, így értelmetlen a kérdésed. Igen, egy embert kell felhasználnod arra, hogy azt az érzést meg tudd adni magadnak. Ez volt a nagy felismerésed? Wow xD
2023. ápr. 27. 16:09
 9/12 Léna2012 válasza:
Szerintem ha igázán de zényleg csak öt szereted akkor igazi.Ha van más srác akibe "szerelmes " vagy akkor nem igazi. Ha nincs akkor várj és kialakul a dolog<3
2023. máj. 5. 17:50
 10/12 anonim válasza:

sokan az ideálokat a future álomideálokat látják meg a másikban, amit a másikra vetitenek ki, és nem látják a moztól a realista képet, folyamatosan a kiveitett álomsztorit probálják a másikra erőltetni, és amikor a mozivetités leáll, akkor veszik észre, hogy hoppá, hiszen ez nem is olyan amilyennek láttam..miért? mert a vetitett idealizált képet vetitik folyamatosan a másikra, és amikor már az érdeklődés alább hagy, akkor látják meg igazán a másik valódi énjét..

termelődik az oxitocin folyamatosan és képtelen vagy látni a valóságod, ameddig a hatása alatt vagy addig csak egy idealizált képben élsz és nem a valóságban..

2023. aug. 31. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!