Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol található ingyenes társker...

Hol található ingyenes társkereső?

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 14:06
 1/9 anonim válasza:
Jó helyen jársz.
2023. máj. 23. 14:08
 2/9 anonim válasza:
elsotalalkozas.hu
2023. máj. 23. 14:22
 3/9 anonim válasza:

Ami teljesen ingyenes, az ez, vagy anotalk (ami ezzel együtt nem elsődlegesen erre van). Én szinte mindent kipróbáltam, elmondom mik a tapasztalataim a legjobbtól a legrosszabbig.


YouLove: ez a legjobb, nagyjából minden ingyenes. Írhatsz annak is, aki nem feltétlen fog téged jobbra húzni. De mint kérés megjelenik nála és elolvashatja. Van rajta bot, mert furcsa, hogy 100 ember húzott jobbra, de érdekes mód eggyel se találkoztam (jelezné, miután valamerre húztam).


Badoo és Tinder: nagyjából 1 szint, csak nekem személy szerint kényelmesebb a Badoo használata. Nem tudsz írni premium nélkül senkinek, akivel nem matcheltél. Úgyszint nem tudsz olyannak írni, aki jobbra húzott téged, te meg nem tudod ki az, mert ahhoz is premium kell (ez a YouLove egyetlen gyengéje a szememben).


Bumble: olyan, mint a Tinder és Badoo, csak sokkal kisebb felhasználói bázissal


Meetic, randivonal.hu és egyéb internetes "ingyenes" társkeresők: az ingyenes a regisztrálás rajta, minden üzenet pénzbe kerül. Többet nem tudok, mert azzal a lendülettel töröltem a profilomat, meg töröltem le az appot/léptem ki örökre az oldalról.

2023. máj. 23. 15:15
 4/9 anonim válasza:
3-as vagyok, annyi módosítás, hogy beszéltem a YouLove-ról több emberrel is, valódi emberek is vannak rajta bőven és voltak is matchek.
2023. máj. 23. 15:16
 5/9 anonim válasza:
Írj
2023. máj. 23. 15:50
 6/9 anonim válasza:
Szívküldi
2023. máj. 23. 16:45
 7/9 anonim válasza:
Transz hölgyek is érdekelnek?
2023. máj. 23. 16:47
 8/9 anonim válasza:
Az ingyenesekkel csak óvatosan, mert nem megbízhatóak.
2023. máj. 23. 17:34
 9/9 anonim válasza:
Itt
2023. máj. 25. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!