Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hasonló érdeklődésű alföldi...

Hasonló érdeklődésű alföldi lányt keresek, te lennél az?

Figyelt kérdés
Elsősorban korombeliekkel szeretnék beszélgetni, új embereket megismerni, lehetőleg közel. Az érdeklődési köröm elég tág, szeretek sétálni, mozogni a természetben, utazni. Szeretek pihenni is, a nyugisabb programokat; filmezés, mozi, színház fürdőzés vagy csak egy hosszas beszélgetés a szabad ég alatt. Olyan embert keresek, akivel sok időt tölthetnék és jól megértjük egymást. 16 éves fiú vagyok. Kérem a meleg férfiak ne írjanak

2023. jún. 12. 18:12
 1/6 anonim válasza:
Szia! Mit takar az hogy alföldi? Mert ez egy elég tág fogalom. Amúgy beszélgethetünk:)
2023. jún. 12. 18:54
 2/6 anonim válasza:

Nekem írhatsz

Alföldi lány, 17

2023. jún. 12. 19:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Csongrád megye és környéke, pontosítok :)
2023. jún. 12. 19:27
 4/6 anonim válasza:

#3

az hol van? én csak Csongrád-Csanád vármegyéről tudok

2023. jún. 12. 19:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok, te is a középkorban rekedtél. Nem véletlenül hívom így
2023. jún. 12. 19:46
 6/6 anonim válasza:

Uhh azt hittem a barátaimon kívül csak fura szerzetek vannak errefelé.


Csongrád-Csanád megyei vagyok, Szegedre szoktam feljárni, szóval ha az közel akkor írj vagy írok, ahogy kijön.


Pont jól is jönne olyan aki relatíve közel él és nem csak a suliban látom.


17L

2023. jún. 12. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!