Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Aki azt írja magáról, hogy...

Aki azt írja magáról, hogy ismerkedni szeretne - vagy unatkozik és arra kér másokat, írjanak neki - az egészen biztosan teljesen egyedül ül a monitor előtt?

Figyelt kérdés

Biztosan nincsenek a társaságában mások is? (Nem kifejezetten szülőre gondolok, hanem lehet testvér/unokatestvér?)


Napközben akár osztálytárs is tartózkodhat a fórumon kérdező közelében - esetleg osztályteremből, mobilon interneteznek óra alatt?


A válaszokat teljesen egyedül írja meg, az aki válaszol - vagy...?


Erre gondoltak már mások is?



#trollkodások lehetséges eredete
2023. jún. 28. 23:08
1 2
 1/15 anonim válasza:

Ennek nincs értelme.

Aki azt írja, egyedül van, társalgó partnert keres, azt egyedül van.

2023. jún. 28. 23:15
 2/15 A kérdező kommentje:

Én is ezt gondolom, hogy így van rendjén, ahogy írod, kedves 1-es válaszoló. Illetve lenne.


Valószínűleg komolytalan jelentkezőnek gondolja a jelentős többség azt, aki pl. hétköznap vagy a késő esti, illetve éjszakai órákban írja ki az ilyen típusú kérdéseket.


Arra a következtetésre juthatnak nagyon sokan, hogy esetleg az illetőnek nincs olyan hasznos elfoglaltsága (munkája, munkahelye) amiből a saját megélhetését tudná finanszírozni rendszeresen?


Ezért adódik az a helyzet, hogy nagyon sokan társtalanok maradnak? Mert az igények pedig továbbra is ott vannak, hogy akkor miből élünk esetleg majd többen...? (Családalapításról már ne is beszéljünk.)

2023. jún. 28. 23:23
 3/15 anonim válasza:
Írj
2023. jún. 29. 00:02
 4/15 anonim válasza:

Én egyedül vagyok.

35f Debrecen

2023. jún. 29. 05:01
 5/15 anonim válasza:
Volt már olyan, hogy a beszélgetés közben kiderült, hogy nem egyedül van, van párja, csak szívatja a másikat, a neme nem az, aminekk vallotta először önmagát, tehát egy nagy káoszt tud sokmindenki itt tenni-venni.
2023. jún. 29. 06:09
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, becsapós ez a fogyasztói társadalom. Én is ezt gondolom, amit az 5-ös válaszban lehet olvasni.


A fent leírtak ellenére az jutott eszembe az elalvásom előtti utolsó másodpercekben, hogy valószínűleg munkaeszköznek, legális pénzkereseti lehetőségnek is használhatják egyesek a digitális eszközöket...


Régebben feltűnt nekem, hogy egyáltalán nem foglalkozik sem a vallásos élettel senki, sem a tanulási nehézségekkel küzdő fiatal kérdezőkkel.


A digitális eszközök többsége valószínűleg egyfajta "istenpótlék" lehet már egy jóideje. De erről a hétköznapokban rendszeresen elfeledkezünk.


A nagy többség azt gondolhatja, hogy ezek a robotok - mert annak lehet őket nevezni talán egy kis túlzással - minden társadalmi problémát megoldanak egymagukban akár. Ezzel kiszolgálunk mindenfajta igényt, társas szükségleteinket betölthetik, teljesen stb.

2023. jún. 29. 07:24
 7/15 anonim válasza:
Bocs, de ökörségeket írsz össze-vissza. Semmi értelme. Egyébként ahány ilyen kérdés, annyiféle ember, annyiféle helyzet. Nem fogod tudni kitalálni, hogy hányan ülnek éppen ott és miért, és a jelenlegi egzisztenciális helyzetét sem fogod tudni megmondani egy unatkozós kérdése alapján.
2023. jún. 29. 10:42
 8/15 anonim válasza:
Na jó, én valahol a fogyasztó társadalomnál elvesztettem a fonalat...
2023. jún. 29. 10:52
 9/15 anonim válasza:
Én is úgy érzem, kicsit teljesen máshol vagyunk már mint ahol a kérdésnél voltunk.
2023. jún. 29. 11:05
 10/15 anonim válasza:
Mit számít hogy ki van a közelében?
2023. jún. 29. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!