Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott már valaki áruházban...

Dolgozott már valaki áruházban monitoros megfigyelőként? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Szóval magyarul nézed a monitoron hogy ne lopjanak. Ha lopnak szólsz az őrnek akivel kapcsolatban vagy. Persze még vannak más feladatok is a monitoron. Ezt csinálta már valaki? Teszkóban? Elvileg semmi végzettséget nem kér, még vagyonőrit se. Munkarend 3 nap 12 órás nappali, aztán 3 nap szabad. Nem tudom milyen lehet. Aki csinálta irjon már le mindent. Gondolok itt olyanokra ha lopnak akkor nekem is kell rendőrségre menni tanúskodni szóval milyen hátulütői lehetnek?? Nettó 1200 órabér havi 240 óra az eléri a 300 ezret is bonuszokkal. Megéri?

2023. jún. 24. 08:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szóval azt kérdezem nekem is kell menni rendőrségre tanúskodni?? Ez egy kérdés csak félreérthetően írtam
2023. jún. 24. 08:04
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem csináltam ilyet, de nem lehet túlságosan megerőltető a munka.
2023. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak nagyon gyanús nekem hogy bárkit felvesznek 8 általánossal. Még egy érettségit se kér. És még felvételi eljárás sincs csak probanap. Olyan mintha valamit nem mondana el. Arról nem beszéltek mi történik pontosan ha valaki lop. Mennyire vonják be ilyenkor az operátort a rendőri intézkedésbe, hisz gyakorlatilag az operátor buktatja le a tolvajt.
2023. jún. 26. 15:36
 4/11 anonim ***** válasza:

Az esetleges retorzióktól tartasz?

Tisztázd le a munkáltatóval. Hol jelentkeztél a munkára?

2023. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Facebookon
2023. jún. 26. 20:05
 6/11 A kérdező kommentje:
Állás hirdető oldalakon sose láttam még ilyen munkát.
2023. jún. 26. 20:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Melyik város teszkójában? Remélem nem Ózdon... xD
2023. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tök mindegy mert több teszkót is figyelni kell. Teljesen más városban lévő teszkót is. Vagy hármat négyet egyszerre.
2023. jún. 26. 22:31
 9/11 A kérdező kommentje:
De az durva hogy bármilyen áruházba bemész ilyenek figyelik minden mozdulatodat. Lehet az illető aki épp figyel nem is a te városodban van. Viszont az őr ott van akinek oda szól természetesen kapcsolatban vannak.
2023. jún. 26. 22:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Auchanban is van ilyen állás éppen Törökbálinton, még csak végzettséghez sincs kötve.
2023. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!