Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért írják az itt "ismerkedni...

Miért írják az itt "ismerkedni" akaró pasik a gáz, copypaste üzenteket?

Figyelt kérdés
Nevetek, amikor egy 5-6-szor elküldi ugyanazt. Nagy nyerermény lehet, ha percenként 20 "üzenetet" küld random embereknek a privát gomb nyomkodásával.

2023. júl. 3. 19:03
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:

KÉRDEZŐ: Teljesen igazad van. Füst Milán írta a feleségem történetében:


Az ember akkor a legdühösebb -és itt elég sok dühös válasz olvasható- :)))

amikor ÉRZI, HOGY LELEPLEZTÉK :)

2023. júl. 4. 06:51
 22/41 anonim válasza:
#21: Igazat adhatsz a kérdezőnek, attól viszont ő is agyhalott. Egy értelmes, normális ember legalábbis pl. letiltja azt, aki zaklatja őt. Ha nekem valaki egyszer elküld egy nem kívánt üzenetet, az oké, még lenyelem. Ha másodszor is elküldi, akkor már minimum írok neki, hogy bocs, de nem érdekel a mondókád, vagy letiltom az illetőt. De az, hogy valakitől ötször vagy hatszor (!!!!!) is megkapjam ugyanazt a nem kívánt üzenetet, és utána idejöjjek rinyálni, hogy minek küldi el valaki nekem ugyanazt ilyen sokszor, az nem sok észre vall. Vagy lehet, hogy a kérdező egyszerűen csak provokálni akar.
2023. júl. 4. 08:21
 23/41 anonim válasza:
22. Itt nem az a lényeg, hogy hányszor kapja meg, míg le nem tiltja, hanem a primitív, sehová se vezető, nyomulós módszerről ez is egy további vélemény.
2023. júl. 4. 08:28
 24/41 anonim válasza:

Tehát a kérdező még egybites is. Akinek nem tetszik a válasza, az ellenség, azaz most "copy-paste lúzer".


Bár nem tudom mit jelent a "lúzer", biztos valami szleng a VIII-Kerben.

2023. júl. 4. 08:56
 25/41 anonim válasza:

16 vagyok

Kérdező, én tuti nem vagyok "copypaste lúzer", hisz nő vagyok. És tökéletesen a 22-nek van igaza. Te is nagy nyeremény lehetsz, ha ennyire meg tudod tapasztalni, hogy percenként küldik az üzeneteiket. Hisz az azt jelenti, hogy te is ott vagy minden kérdésnél, értelmi szinttől meg mindentől függetlenül.

2023. júl. 4. 08:59
 26/41 anonim válasza:

Mert az itteni privit író férfiak kb. 90 százaléka egyszerű, mint a bot. Mondom ezt úgy, hogy abszolút nyitottan, korrekten, kedvesen próbáltam sok ideig válaszolgatni privikre. Eleve feltételezik, hogy biztos egy fiatal "lány" vagy, ha pl. válaszolsz egy kérdésre a szexualitás kategóriában. Ez már önmagában mulatságos, egy középkorú vagy akár idős nőt nem érdekelhet a téma?


Mindegy, én minden privit elolvasok továbbra is. Általában nincs értelme válaszolni. Ha meg még primitív is, akkor tiltom. Ha úgy tűnik, hogy van értelme válaszolni, akkor 1-2 nap alatt kiderül, hogy az illető különböző okokból nem üti meg a szintet. Ha azért kedves volt, akkor szépen elköszönök tőle, ha még az sem jött össze neki, akkor egyszerűen nem válaszolok.

2023. júl. 4. 10:09
 27/41 anonim válasza:
Pezseg a sok, sérült önérzet 🤡
2023. júl. 4. 10:26
 28/41 anonim válasza:
#23: "Itt nem az a lényeg, hogy hányszor kapja meg," NEM CSAK az a lényeg, de az IS. Nyilván a másik oldal is érdekes, hogy kik és miért írnak "sablonszövegeket", viszont szerintem a kérdező oldaláról is érdemes megközelíteni a kérdést. A kérdező kifejtette, hogy ötször-hatszor is megkapja UGYANATTÓL az embertől ugyanazt, aztán itt panaszkodik, hogy ez milyen rossz/gáz. Holott egyszerű módon rövidre lehet zárni ezt a történetet, megírja az illetőnek, hogy "bocs, de nem", aztán ha megint ez van, akkor letiltja a csávót, és kész. De ha valaki ötször vagy hatszor megkapja ugyanazt ugyanattól az embertől, az nem sok észre vall, simán le lehet tiltani a másikat, ha zaklat.
2023. júl. 4. 10:37
 29/41 anonim válasza:
2023. júl. 4. 10:55
 30/41 anonim válasza:
27-nek szép az aláírása. Az oviban kaptad ezt a stemplit?
2023. júl. 4. 10:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!