Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Fiúk mi a véleményetek ezek...

Fiúk mi a véleményetek ezek alapján rólam, össze jönnétek velem?

Figyelt kérdés

Rólam:


165 cm magas, fehér porcellán bőr (semmi pattanás de tényleg nem értem, talán jó genetikám van.)

Barnás vállig érő göndör haj, kék szemek, ha gondoljátok bizonyíték gyanánt küldök képet is, de azt úgy ha kapok tőletek egy snap nevet ha nem gond.

Átlagos alkat vagyok. Nincsenek olyan nagy cicieim, a popsim az formás (Eddzeni is szoktam rá naponta.)

Pisze orrocskám van. Sokan cukinak találják. A szám az picike.


Stílusom: Ezt képekben jobban kitudnám fejezni de leírom.

A stílusom az kb ez a 90s hiphop stylenak mondható, tehát adom a baseball sapikat, és a bővített (baggy) nacikat. Sok zenét hallgatok, imádom Eminemet, Tupacot. Örök imádat.


Smink: Szolid smink jellemez.



Belsőm: Introvertált és Extrovertált között vagyok, érzékeny, agresszív és durcis tudok lenni. Ha megszeretek valakit jószívű, és kedves vagyok vele és megvédem. Ragaszkodó vagyok, és szeretek dominálni. Imádok beszélgetni, hívásozni. Adok neked random beceneveket azért mert így mutatom ki a szeretetemet.


Hobbim: Zene hallgatás, kockulás,rajzolás, alvás


Kb ennyi rólam tudom tudom ez nem egy fáking társkereső de na :D



2023. szept. 3. 19:37
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
Egy fotó sokat segítene a döntésben.
2023. szept. 3. 19:41
 2/33 anonim válasza:
Lehet hogy adnék egy esélyt. Bár lehet hogy nem lenne belőle semmi, mert engem nagyon irritálnak a becézgetések.
2023. szept. 3. 19:52
 3/33 anonim válasza:
Közvetlen, lazának tűnsz, de egyben agyvérzést is kapnék egy bő gatyás nőtől. Szerintem egy nő legyen szexi, nőies.
2023. szept. 3. 19:56
 4/33 anonim válasza:
Nem. Ugyanis elég szánalmas, hogy vadidegenektől kérsz véleményt magadról, ahelyett, hogy a véletlenre bíznád az életed. Azt meg főleg nem értem, hogy az alvás hogy az ördögbe lehet "hobbi".
2023. szept. 3. 20:06
 5/33 anonim válasza:
Pff de szánalmas:D
2023. szept. 3. 20:15
 6/33 anonim válasza:
Nekem tetszenél, bár tuti fiatalabb vagy, mint én.
2023. szept. 3. 20:26
 7/33 anonim válasza:

Még nagyon fiatal vagy komolyabb kapcsolathoz, igaz én meg már nagyon öreg 😂.

Nem írtad a korod, de tipikus tini stílus.

Azért ne add fel, valahol el kell kezdeni 😊!

2023. szept. 3. 20:31
 8/33 anonim válasza:
Mennyi az életkorod?
2023. szept. 3. 20:36
 9/33 anonim válasza:

Szerintem kislány vagy fejben ahhoz képest amit én keresek.

Nem sértésből mondom.

2023. szept. 3. 20:39
 10/33 anonim válasza:
Hát, én is szívesen megnéznélek,de nincs snepem.
2023. szept. 3. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!