Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szokta befolyásolni az életete...

Szokta befolyásolni az életeteket mások véleménye?

Figyelt kérdés
Pl hogy drágább telefont, ruhákat vesztek, ne hogy megszóljanak titeket?

#Megszólása
2023. szept. 1. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Egyenes út a saját poklunkba ez az életpályamodell.
2023. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem az ilyesmi külsőségek soha nem érdekeltek, az se, ha beszóltak miatta. Emlékszem középiskolában odajött hozzám két csaj vihogva, hogy hol vettem a felsőmet, mert nekik is kell, de látszott, hogy gúnyolódnak, erre mondtam, hogy csak S méret volt, xxl nem, erre besértődtek 😂


Maximum olyasmiben érdekel mások véleménye, h egy éttermet vagy kirándulóhelyet javasolnak-e stb.

2023. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Van dolog, amiben igen, de pl.: telefon, stb. tekintetében nem.
2023. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Semmilyen tekintetben. A magam útját járom.
2023. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fiatalon, ilyen tizenévesen még zavart amiért lenéztek, mert pl nem voltak márkás cuccaim meg nem sminkeltem , nem volt műkörmöm, nem festettem a hajam stb.

Mára felnőttként már leszarom magasról az ilyen kicsinyes és felszínes embereket. Mára már az emberek többségét úgy unblock kerülöm is, ahogy lehet, mert abszolut ismeretlenül ítélkeznek mások felett, amitől undorodom.

Nem érdekel már rég mások véleménye, és így könnyebb, jobb, nyugodtabb az életem.

2023. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

A stílus maga az ember. Örök jótanács!

Nem a divat mondja meg, hogy ki vagy!

2023. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!