Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szívesen ismerkednék magasan...

Szívesen ismerkednék magasan képzett szingli középkorú nőkkel. Ilyen vagy és benne lennél?

Figyelt kérdés

Jelige: hasonló a hasonlóval.

Privátban várom a valós válaszokat, mert nem tudok itt lenni hosszú ideig, sajnos.



#magány #igényes #értelmiségi #Ph.D. #M.Sc. #M.A.
2023. szept. 9. 14:23
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:

"Ismerkednék magasan képzett..."

"Nincsenek feltételek"

Te írtad🤣

2023. szept. 9. 20:19
 12/42 A kérdező kommentje:

Nehéz, ugye? Feltételes mód. Aztán egy válasz, valaki más szavaira, valaki más szavaival.

Csupa nyelvi és kontextusbeli komplikáció, örülök, hogy tetszik azért.

2023. szept. 9. 20:25
 13/42 anonim válasza:

Nem attól lesz valaki intelligens,hogy dobálózik ezekkel a hangzatos szavakkal.


Azonnal ellentmondásba kerültél magaddal,ezt a tényt csak tovább súlyosbítja az erőltetett fogalmazásod.

2023. szept. 9. 20:36
 14/42 A kérdező kommentje:
13: na, mi tartott ilyen sokáig?:D
2023. szept. 9. 20:41
 15/42 anonim válasza:

Az iskolai végzettség - életrevalóság viszonyát elemeztem magamban.

Hát nagyon rosszul állsz.🙂

2023. szept. 9. 20:49
 16/42 anonim válasza:
Lépek is innen,jó időtöltést kedves PhdMscDoktorúr!🙂
2023. szept. 9. 20:50
 17/42 A kérdező kommentje:
Jól felhúztad magad azon, amit magad varázsoltál ide. Nagyon vicces volt. :)
2023. szept. 9. 20:51
 18/42 anonim válasza:
Mihez kell képzettnek lenni? Részecskegyorsítót építünk?
2023. szept. 9. 22:40
 19/42 anonim válasza:
A felhívás nem nekem szól, de kíváncsiságból elolvastam a válaszokat. Egyszerűen nem értem miért írogatnak ide olyanok, akik csak kötekedni tudnak... Ennyire unalmas az életük? Nehogy már vkinek magyarázkodnia kelljen mert van elképzelése arról milyen partnert, társat szeretne. Ezeknek az embereknek vagy embernek teljesen mindegy ki van mellette? Ja, nincs is senki, mert nem jött össze? Szánalmas ez a piszkálódás. Intelligencia nagyon alacsonyan van. Kedves Kérdező sok sikert!
2023. szept. 9. 23:57
 20/42 anonim válasza:
Én az élet iskolájában 3 diplomát szereztem, ahol Isten a tanár. Vagy mi szokott kiírva lenni azoknál akik nem tanultak de attól még tanultnak akarnak tűnni. Á mindegy. Te is biztos kamu vagy kérdező, begyűjtöd a diplomásokat pedig te nem vagy az és valami frusztrációt akarsz rajtuk levezetni. Bizonyítsd be hogy te képzett vagy.
2023. szept. 10. 05:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!