Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Középkorú hölggyel ismerkednék...

Középkorú hölggyel ismerkednék! Van itt aki nyitott az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Én 36 éves férfi vagyok.Önálló,józan,normális életet élek minden téren.Megvan a célom,elképzelésem az életemet illetően,de míg nem valósul meg szívesen ismernék meg nálam érettebb nőt,40-50 között,de nem a kor a lényeg.Bárkire nyitott vagyok.Ismerkedés,beszélgetés a cél.De ha esetleg kialakul egy kölcsönös szimpátia,akkor több is lehet.Viszont ebből nem szeretnék komoly dolgokat.Mondjuk barátság,vagy ha van vonzalom,akkor lazább "kapcsolat".Az ország észak-nyugati részén élek.

2021. jún. 27. 14:54
 1/6 anonim válasza:

Magyarul ameddig el nem éred azt az egzisztenciát amit szeretnél addig mókáztárs kell. Mert ez a korosztály tudja mitől döglik a légy az ágyban, gyereket már valószínű nem akar és nincs annyi elvárása mint egy fiatalabbnak. Aztán ha eléred a célod akkor keresel egy számodra megfelelő termékenyíthető 20 max 30 évest , és voila, hirtelen kinyílnak az érzelem csapok és ami kell, mert addig ugyebár te kontroll alatt tartod őket, és csak azt engeded be ami belefér a világodban ami a fejedben létezik.

Amúgy biztos sokan vannak akiknek jó így, sikerrel jársz, nemrég még nekem is belefért volna, nincs ezzel probléma, de ilyenkor mindig kíváncsi vagyok hogy lehet az hogy elhatározom hogy nem akarok érzelmeket, komolyat, és akkor azok úgy táncolnak ahogy én fütyülök? Tudatos távolságtartással? Vagy lehet tudni melyik az a pillanat amikor "le kell lépni" mint szürke szamár a ködben?

2021. jún. 27. 15:08
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs abba semmi rossz,hogy vágyom a társaságra.Egyszerűen csak magányos vagyok.Az is jó,ha volna valaki,akivel rendszeresen tudnék beszélgetni.Azért céloztam meg a nálam érettebb korosztályt,mert velük jobban lehet beszélgetni,sokkal könnyebb megtalálni a közös hangot.Normálisabbak,mint a korosztályom,vagy a fiatalabbak.Persze vannak azért kivételek.Csak bele szeretnék egy kis jót vinni az életembe.Egy olyan személy formájában,akivel jól érezzük magunkat,feldobjuk egymás napjait.Ha ez csak beszélgetés formájában nyilvánul meg,akkor így...ha adott a szimpátia,és közelebbi kapcsolatba kerülünk,akkor úgy.

Szerintem úgy korrekt ha az elején tisztázom mit szeretnék,inkább minthogy össze vissza kamuzzak csak hogy valaki nyisson felém.

Azért nem szeretnék komolyat,mert amit szeretnék elérni az életben,azon pl. egy nálam érettebb nő valószínű már túl van.Tehát nem egyeznek a célok.És ez azért az érzelmekre is befolyással van.Én legalábbis helyén tudom kezelni ezeket a dolgokat.

2021. jún. 27. 15:32
 3/6 anonim válasza:
Nincs is ezzel semmi gond, nem azért írtam, de jó ha tisztában van ezzel az ember. Én is ugyanezt gondoltam évekig, ugyanígy éreztem, csak vigyázni kell hogy az ember be tudja engedni a jót és ne szalassza el a boldogságot csak mert neki “más mozi van a fejében” a jövőről, szóval hogy hallgatni kell a megérzésekre és engedni kell magunknak megélni a jót. Én szalasztottam el már lehetőséget a boldogságra a fejemben lévő mozi miatt és megbántam.
2021. jún. 27. 17:01
 4/6 anonim válasza:
Melóhelyen sima ügy ilyet összeszedni. Többekkel kavartam így, most is van egy hosszútávú. Elég cink hogy itt kuncsorogsz punciért...
2021. jún. 28. 13:52
 5/6 anonim válasza:

Egy jó kis beszélgetésre mindig kapható vagyok !

jelige :" ,de nem a kor a lényeg " N

2021. júl. 1. 14:41
 6/6 anonim válasza:
5-ös nő,Hölgy,szingli pasiként én is írhatok neked egy jó kis beszélgetésre,vagy akár bármire?
2023. okt. 5. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!