Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Találkoztatok azzal a jelenség...

Találkoztatok azzal a jelenséggel, hogy okos nők a butát játsszák?

Figyelt kérdés
Jelent ez valami előnyt a társkeresés során?

2023. szept. 13. 09:06
1 2
 1/11 MDaniel98 válasza:
Igen, de ez miért magyar politika:)?
2023. szept. 13. 09:08
 2/11 anonim válasza:
Nem
2023. szept. 13. 09:12
 3/11 anonim válasza:
Én nem találkoztam, és nem is szoktam ilyet csinálni. Az okosság szexi, én inkább ezzel veszem le a lábukról a pasikat (nyilván nem a tátott pofájú ordító prolikat, hanem okos férfiakat).
2023. szept. 13. 09:18
 4/11 anonim válasza:
Igen. De ez nem feltetlen nem fuggo. A gyogyszertarosok peldaul. TV-ben hirdetik oket meg minden, de ha barmi famarakologiai kerdesed van vagy mellek hatas "hivja az orvosat" aki szabadsagon van 2 - 4 hetig es most szall a repcsire Indiaba gyakorolni a polyteizmust.
2023. szept. 13. 09:22
 5/11 anonim válasza:
Társkeresés: okos nő butát játszik, te észreveszed, akkor látod nem őszinte. Ebből az következik, hogy annyira nem vagy buta hogy ne lásd. Tehát akkor minek játszotta meg magát butának, ha egy okos férfi észrevette? Annyira nem volt okos hogy eddig eljusson? Vagy csak csapnivaló színész?
2023. szept. 13. 09:51
 6/11 anonim válasza:
Fordítva gyakoribb.
2023. szept. 13. 10:08
 7/11 anonim válasza:
Fizikai képtelenség megjátszani. Képzett és művelt nővel már találkoztam, okossal még nem.
2023. szept. 13. 15:40
 8/11 anonim válasza:
Ezt nem játszák el. Ez a művelet férfiakra jellemző. A nők mást játszanak. Orgazmust a párjuknak. Fejfájást, hogy ne kelljen dugni, és akkor furulyázhat. Boldogságot más nőknek, expasijuknak. Az erős nőt is folyamatosan eljátszák, ahogy a férfiak is.
2023. szept. 13. 18:07
 9/11 anonim válasza:
Miért játszanák a butát? Az miért lenne jó nekik? Örülnek, hogy okosak. Eljátszhatnak mást, hazudhatnak úgy,hogy észre sem veszed.
2023. szept. 14. 13:38
 10/11 anonim válasza:
Butát azért játszák, ha játszák, mert a férfiakban van sajnos egy sztereotípia hogy a buta nőket szeretik. Muszáj domináljanak. Nála ne legyen okosabb egy nő és stb. De ez hülyeség, eljátszani is meg bedőlni ennek
2023. szept. 14. 15:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!