Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ismerkednétek Csongrád megyébe...

Ismerkednétek Csongrád megyében velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17/F vagyok, Szegedről. Leginkább a megyéből szeretnék ismerkedni, olyan lányt keresek, akivel van közös témánk, nem apad el a beszélgetés néhány üzenetváltás során. Szeretek a szabadban lenni, sétálni a városban, biciklizni, de filmezni, sorozatot nézni és olvasni is. Valamiért interneten tudok könnyebben ismerkedni, ezért is írom ki ezt a kérdést, de egyébként élőben is kommunikatív vagyok, nem fordulhat elő, hogy ne tudjunk beszélgetni valamiről. Egyetemistákkal is szívesen beszélgetnék, hiszen két év múlva már én is az leszek.. Köszi, hogy elolvastad és írsz, ha szimpatikus vagyok.

2023. okt. 29. 15:30
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Ne haragudj, hogy ha hülye/értelmetlen a kérdésem...(de azért egy próbát megér :) ), csak azt szeretném megkérdezni, hogy ez a kérdésed csak lányoknak szól, tehát egy párkapcsolat keresel, vagy csak szimplán barátkozni szeretnél? Mert ha barátkozásról van szó, akkor én nagyon szívesen beszélgetnék, haverkodnék veled, mert egy értelmes és szimpatikus embernek tűnsz :), ami sajnos itt a Gyakorin ritkaságnak számít!

Szóval ha lenne kedved beszélgetni/barátkozni velem, akkor nyugodtan írj rám!


Amúgy én is fiú vagyok (és egy évvel idősebb vagyok).

2023. okt. 29. 15:57
 2/3 anonim válasza:
Simán, ha anyukád szingli!
2023. okt. 29. 19:17
 3/3 anonim válasza:
Sziaa! 17 éves lány vagyok, írj ha gondolod ja és szegedi
febr. 23. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!