Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan csongrád megyei...

Van itt olyan csongrád megyei lány, aki szívesen ismerkedne egy kreatív pasival?

Figyelt kérdés

2023. márc. 13. 13:26
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Miben merül ki a kreativitásod?
2023. márc. 13. 13:27
 2/25 A kérdező kommentje:
Ismerőseim szerint sok mindenben kreatív vagyok, sokféle hobbim is van, de más téren is jellemző.
2023. márc. 13. 13:53
 3/25 anonim válasza:
Ennyi? Ez a magyarázat, hogy "mert az ismerőseim azt mondták"?
2023. márc. 13. 14:09
 4/25 anonim válasza:
Jó, és mi az a sokféle hobbi? Más téren hogyan jellemző? Konkrétumot is tudnál mondani?...
2023. márc. 13. 15:04
 5/25 anonim válasza:
Ha kreatívabb kérdésed lenne . . .
2023. márc. 13. 15:22
 6/25 anonim válasza:
"kreatív" = több szögből és különböző filterekkel küld majd dickpicet:D
2023. márc. 13. 17:27
 7/25 anonim válasza:
Na, jól bemutattad a kreativitásod.😂
2023. márc. 13. 20:46
 8/25 anonim válasza:

#6 én is oont erre gondoltam 🤣🤣

Esetleg többfeleképpen elmondja majd hogy megdugna xd


Bár a kérdés alapján egyáltalán nem kreatív a srác :/

2023. márc. 14. 06:22
 9/25 anonim válasza:

Én is kreatív vagyok , ételkészítés terén.

Sima tojásból főtt tojást, lágy tojást, tükörtojást, omlettet is tudok készíteni. Sőt, a rántottát meg tudom bolondítani sonkával, hagymával, kolbásszal, sajttal, akár egyszerre, akár különböző variációban és kombinációban. Mellé akár toast kenyeret, pirítóst, rozskenyeret, Abonettet, Pur-pur kenyeret, zsemlé vagy kiflit is fel tudok szolgálni!

És mindez még nem egy teljes lista!

Szóval kösd fel a gatyád!:D

2023. márc. 14. 06:45
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Annyival egészíteném ki a kérdést, hogy intelligens emberekkel szeretek beszélgetni, akiknek önkritikájuk is van, továbbá akkor fogalmaznak meg sarkos véleményt valakiről, ha már megismerték. Az eddigi kommentek alapján a felsoroltak nem igazán illenek az eddigi válaszadókra, de hátha tévedek és a kommentelők mind bal lábbal keltek fel :-)
2023. márc. 14. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!