Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt még olyan, aki igazán...

Van itt még olyan, aki igazán kedveli a budapesti lomtalanítások hangulatát, ki is jár időnként? Mire vadászol?

Figyelt kérdés

(Kor+ nem megadásával)


Ugyan idénre vége a lomtalanításoknak, de én annyira imádom, h kíváncsi vagyok ki kedveli még ezt a közösségi kincsvadászat-újrhasznosítás miliőt?


nov. 24. 21:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
Most már úgy néz ki a főváros, hogy akár mindennap úgy érezheted magad, hogy valamiféle szutyok lomtalanítás van az egész városban.
nov. 24. 21:35
 2/13 anonim válasza:
Nyáron a saját lakásomba alig tudtam bejutni, mert a tesák itt ültek kint és vigyázták a portékát, én éppcsak ránéztem a kupacnyi szemétre a bejárat előtt és már kiabáltak velem. Szóval nem, nekem személy szerint nem hiányzik... :D
nov. 24. 21:39
 3/13 A kérdező kommentje:
Én ugyan csak 3x voltam kint idén, de még az ilyen csapatokhoz odamenve se tapasztaltam negatívitást. Mondjuk nőként néztem körbe és egyébként se a súlyos fémek mozgattak. És látom hogy konszolidáltan kinézők is körbenéznek, fiatalok is. Mondjuk az adott lakóközösségnek nem kellemes, az biztos
nov. 24. 21:51
 4/13 anonim válasza:
Nyugi nem csak te várod a lomtalanításokat. Van egy csomó roma, aki így gondolkodik, mint te. Nem győzöm olyankor elzavarni őket a házam elől.
nov. 24. 22:13
 5/13 A kérdező kommentje:
Joh😁. 😅..
nov. 24. 22:41
 6/13 anonim válasza:
Szívem szerint cigányra vadásznék, de sajnos annyit kapok értük us, mint egy emberért.
nov. 25. 02:08
 7/13 anonim válasza:

ja persze imádom hogy mindenhol tele van cigánnyal

-.-

nov. 25. 05:16
 8/13 anonim válasza:

Hány éves vagy, hogy a lomtalanítás érdekel? Elmehetsz közterület felügyeleti szektorba dolgozni, ha gondolod!


Beütöd a google-ba ezt az ágazati szakot és HAJRÁ!


Szüleid segítségére nem számíthatsz egyáltalán? Mit tanulsz? Mit dolgozol jelenleg? Váltanál esetleg? Egyéb rokonaid?

nov. 25. 07:53
 9/13 A kérdező kommentje:

Már 27en túl vagyok, igazán nem vagyok rászorulva a lomtalanításra, csak szeretek kreatívkodni és hogy új esélyt kapnak a kidobott holmik. Mondjuk, ha annyira felvetne a pénz, valószínű a lakberendezési áruházakban válogatnék igazán..Nade vannak kint mások is eképp kint. Nyáron éjjel pl megérkeztek a jól szituáltan kinéző fehér emberek, szép nagy autókkal. Volt aki kifejezetten régi beltéri kazettás ajtókat keresett, volt restaurátor. Van, aki elektronaki dolgokat könnyűszerrel meg tud javítani, ilyesmi használható, vagy ép alkatrésznek valókat szedett össze.

És én a cigányokat se bánom, legalább összeszedik a fémeket, amiket az emberek lusták elvinni leadni. ..de volt ahol tömérdek papírt is látok kidobva, mikor BP-n szelektív kukák is vannak kb minden háznál

nov. 25. 10:37
 10/13 anonim válasza:
Nem bánod, amíg meg nem késelnek.
nov. 25. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!