Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig van az a...

Szerintetek meddig van az a korhatár ameddig még lehet bulizgatni és szexelni 17-21 éves fiatal lányokkal ?

Figyelt kérdés
Ugye egy 50 éves ember már nyilván nem megy le hétvégente szórakozó helyekre és nem szexel meg leszopat tini lányokat. Mi az a korhatár szerintetek ami még belefér ? Mondjuk 30 ? Vagy 25 ? Szóval ameddig még ez működik, nem nézik öregnek a tizen, huszon éves csajok és belefér a buli.
2023. dec. 3. 16:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
A bulizás meg a szex két külön dolog. Én 36 vagyok, de bulizni már rég nem járok, és nem is járnék senki kedvéért. De a szex simán mehet fiatalabb lányokkal.
2023. dec. 3. 17:16
 2/11 anonim válasza:
amúgy ha pénzes az ürge még 50-es is mehet meg 60-as simán
2023. dec. 3. 18:12
 3/11 anonim válasza:
ahogyan láttam 21/f
2023. dec. 3. 18:12
 4/11 anonim válasza:
Pénzért mindig lesz kapható lány
2023. dec. 3. 19:20
 5/11 anonim válasza:
35-ig siman de jól kell kinézni
2023. dec. 3. 23:35
 6/11 anonim válasza:
#1-es nagyon menő. Anélkül fekteti meg a 17 éves csajokat hogy egyántalán bemenne a buliba. Azok megérzik az alfahím feromonjait és szabályosan kiszaladnak a szórakozóhelyról, majd sorban állnak hogy kielégíthessék. Nehéz lehet egy kézzel gépelni ezeket a válaszokat amíg a másikkal tartod a plafont
2023. dec. 4. 04:35
 7/11 anonim válasza:
Utolsó na igen buliba járás nélkül nagyon nehezen fog menni
2023. dec. 4. 07:05
 8/11 A kérdező kommentje:
De mi az a korhatár akkor úgy kérdem amieddig nem tartanak még öregnek a tini lányok szóval buliznak és szexelnek veled ? Szerintem 35 évesen már annak tartanak
2023. dec. 4. 08:08
 9/11 anonim válasza:

Az 1-es vagyok!


6-os!


Ha nem tűnt volna fel lassan 2024-et fogunk írni. Elég röhejes,hogy azt hiszed csak buliban lehet nőkkel ismerkedni, miközben te magad is itt fröcsögsz az interneten. Hozzunk össze egy személyes találkozót, és akkor megmutatom neked az itteni privát levelezéseimben, hogy nagyjából 3 hónapja pontosan itt az oldalon szedtem össze 17 éves lányt. De egyébként az edzőtermek is tele vannak az említett korosztályú lányokkal.


Pontosan azt írtam, hogy a bulizás meg a szex két külön dolog. Legközelebb mielőtt hülyeséget beszélsz, próbáld meg értelmezni amit elolvastál!


Ilyen az mikor az ember beképzeli magának, hogy k.rva okos, de közben messziről látszik, hogy valójában kib.szott nagy idióta.

2023. dec. 4. 08:30
 10/11 anonim válasza:
Biztos vagyok benne hogy a kondiban odamész a 17 éves cicanadrágos csajokhoz és azok a kardió helyett inkább egy 36 éves pocakos kopaszodó taggal nyomnak egy kört. A végén még meg is köszönik meg ők fizetnek? Szánalom vagy bástya, korodbeli nők gondolom átlátnak a felszínességeden ezért tudsz csak ilyen kiskorú középiskolásokat megfektetni. Szép teljesítmény
2023. dec. 4. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!