Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki ismerkedni? 21/L

Valaki ismerkedni? 21/L

Figyelt kérdés
Vas, Zala Vármegyeiek főként :)
dec. 17. 19:30
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Irj ha beleferek a keretbe puszi 67/F
dec. 17. 23:11
 12/22 anonim válasza:

"Ahha, akkor gondolom valami szutyok celebecske, nem nézek tv-t."


Ez a "nem nézek tTV-t" még menő szöveg is lehetne, ha egyébként informált lennél. Így azt sugallod, hogy olvasni sem olvasol, és társasági életed sincs, és barlangban élsz elzárva a külvilágtól.

Nekem 13 éve tévém sincs, nem is élek magyarországon azóta, mégis tudom, mert az interneten, meg mindenhol ez jött szembe egy időben, amíg élt Vajna András. :)

dec. 17. 23:23
 13/22 anonim válasza:
Na na kérem, nekem nincs se TV-m, se (társasági) életem, és a külvilágtól is elzárva élek WFH-ban. Ennek ellenére azért még én is tudom ki a mikulás :D
dec. 17. 23:41
 14/22 anonim válasza:

Németországban élek #12

Pont nem érdekel már, mi van otthon.

dec. 18. 00:06
 15/22 anonim válasza:
Hát a WFH miatt csak akkor irigyellek, hacsak nem egy svéd erdei házban van mindetől ezárva. :D
dec. 18. 00:07
 16/22 anonim válasza:
Én szívesen. Írj! :)
dec. 18. 17:55
 17/22 anonim válasza:

"Pont nem érdekel már, mi van otthon."


Persze, azért böngészed és kommentelsz a magyar gyakori ismerkedős rovatában. 😂


Én meg ibolya.

dec. 18. 22:07
 18/22 anonim válasza:

#17 Értem, szóval a te logikád szerint ha nem érdekel a magyar szenny és politika akkor el kell hogy felejtsem a nyelvet is és csakis külföldi fórumokat olvashatok.

Na ilyen hülyék is csak magyarban vannak.

dec. 18. 23:19
 19/22 anonim válasza:

18 "Na ilyen hülyék is csak magyarban vannak."


Na az ilyenek azok, akik kijöttek kulizni, aztán nagy az arcuk, de egy német szót sem tudnak.

Majd kinövöd. Én ezen 15 éve túl vagyok, annyi különbséggel, hogy én nem suttyófalváról jöttem kulimunkásnak, és sosem néztem le azokat akik valamiért otthon boldogulnak.

dec. 19. 09:48
 20/22 anonim válasza:

18 kiegészítés: "nem érdekel a magyar szenny és politika"


Ezzel megint csak azt sugallod, hogy jó a szemellenződ (Scheuklappen), vagy csak nem fejlődött ki az agyad.

Éengem sem érdekel, mégis eljut hozzám az információ TV nélkül is, és ha már láttam/hallottam, akkor tudok róla.


Bizonyára azért nem vagy képben, mert nem is "magyarbú gyütté", hanem valami szlovákiai kisebbség lehetsz, azok mondják, hogy "magyaban".


Egyébként Vajnát Hollywoodban előbb ismerték, mint magyaországon.

dec. 19. 09:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!