Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, Eger környékéről...

Lányok, Eger környékéről szeretnék ismerkedni hasonló korúakkal, 21 éves vagyok, Társkeresőkre nem akarok felmenni, viszont itt még nem próbáltam.. Valaki Esetleg? 21/F

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 19:57
 1/4 anonim válasza:
Hasonló cipőben evezel velem. Én pasi vagyok és nem csodálkozok rajta hogy tegnap óta nem írtak neked nők hidd el nekem sem egy ilyen kérdés alá. Ha úgy tetted volna fel a kérdést hogy: Fiúk, Eger környékéről szeretnék ismerkedni hasonló korúakkal, 21 éves vagyok, Társkeresőkre nem akarok felmenni, viszont itt még nem próbáltam.. Valaki Esetleg? 21/N akkor lenne már itt 20 válaszod privátban meg 30. Mi a különbség? Mi pasik szívesen ismerkednénk de a nők nem!
2022. aug. 12. 15:31
 2/4 anonim válasza:
Ilyenek a nők. Ha lehurrogjuk őket akkor meg fel vannak háborodva tisztelet a kivételnek!
2022. aug. 12. 15:32
 3/4 anonim válasza:
Augusztus 17 van és még 1 db nő sem írt neked. Biztos gondolják hogy átlagos vagy azalatti unalmas melós ember vagy nagy pocakkal.
2022. aug. 17. 17:49
 4/4 anonim válasza:

Írj

L

márc. 18. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!