Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kinek lenne kedve flörtölni?

Kinek lenne kedve flörtölni?

Figyelt kérdés

Figyelem: a kérdés legalább akkora hülyeség mint amekkorának hangzik, de azért jo lenne ha valaki komolyan venné :D


A lényeg, hogy nem tudok flörtölni, és jó lenne megtanulni szóval vállalkozó szellemű társat keresek erre a nemes feladatra. Nem baj ha te se tudsz, majd megtanuljuk együtt, a lényeg (nekem legalábbis), hogy ha esélyt látok rá akkor ne csak álljak mint egy darab fa hanem legyen valami tapasztalatom, és ezáltal bátorságom is.


Én srác vagyok, szóval elsősorban lányokra gondoltam (kor az nekem mindegy, de ha másnak számít én 17 vagyok).



dec. 24. 16:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
Pasi vagyok, és lenne kedvem. ^^ Nem csak flörtölni, de akár még többre is. ❤️
dec. 24. 16:30
 2/12 anonim válasza:
lányok ki akar flörtölni velem 20f
dec. 24. 16:37
 3/12 anonim válasza:
ezt inkább csak csinálni kéne, neki látni instant, nem kérni rá valakit, mert úgy sztem kínos lesz, meg itt csak kövérek/csúnyák/femcelek vannak általában
dec. 24. 17:25
 4/12 anonim válasza:
#3 Legfeljebb veled csak a kövér, csúnya femcelek állnak itt szóba. Én fullos csajokkal találkoztam innen. Legjobb szexélményeim innen voltak!
dec. 24. 18:38
 5/12 anonim válasza:
én ezen az oldalon ismertem meg az univerzum legnagyobb k😉váját
dec. 24. 18:43
 6/12 anonim válasza:
Akikkel innen találkoztam nők, egyik sem volt csúnya vagy kövér. Pedig volt egy pár találkozóm az évek során. Femcelek sem voltak, tök jókat szexeltünk.
dec. 24. 19:05
 7/12 anonim válasza:
Merrefelé laksz?
dec. 24. 19:18
 8/12 A kérdező kommentje:

#1 teljesen, totálisan heteró vagyok, bocsi.


#3 persze azlenne a jó ha tudnám "csak csinálni", de mivel nem megy ezért gondoltam arra hogy valakivel gyakorlok aki megtanítana, vagy hasonlóan tapasztalatlan. Szerintem egyik eset sem lenne túl kínos, főleg hogy anonim fórum.


#4,5,6 ez mondjuk jól hangzik, én nem sok reményt fűztem az oldalhoz.


#7 releváns ez? Én elsősorban online gondoltam beszélgetni, esetleg ha nagyon megtaláljuk a közös hangot akkor találklzni csak.

dec. 24. 19:46
 9/12 anonim válasza:
dec. 24. 19:58
 10/12 anonim válasza:
Jó vonat is a Stadler FLIRT én még abba szexeltem nyáron a #9-es válaszolóval.
dec. 24. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!