Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miskolci Transz csajok,...

Miskolci Transz csajok, Femboyok barátkozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elsősorban Miskolci Transz nőkkel, Femboyokkal szeretnék ismerkedni. Hogy mi lesz belőle, majd kiderül, de nyitott vagyok. Bízom a legjobbakban, viszont ha néhány beszélgetés után elköszönünk egymástól, akkor is oké.

Hogy rólam mit kell tudni, az legyen a továbbiak témája. Ha úgy gondolod hogy érdemes lenne akár csak meginni vagy enni valamit, dobj egy "hello" üzit🙂

28F



dec. 31. 21:45
 1/5 nemaRendőrség válasza:

15 éve volt egy ilyen sérült ember a Szinva utcán/“Fonodán”.

Nézz el oda esetleg

jan. 1. 07:53
 2/5 anonim válasza:
#1 Miért sérült? Ezt el tudnád mondani nekem? Csak azért mert nem a társadalmi normák szerint él, öltözködik, végzi a dolgait, vagy pedig valóban, értelmi fogyatékos, bolond volt? Ha az utóbbi, akkor megértem, de attól, mert valaki femboy nem lesz sérült.
jan. 1. 16:06
 3/5 nemaRendőrség válasza:

Nem femboy volt, az lényegében az a nő aki fiúsan öltözik.


Manapság talán a diliházakban dragqueer-nek hívnák a fajtáját

jan. 1. 16:42
 4/5 anonim válasza:

#3 Nem talált, a femboy, az pont az olyan fárfiaknak/srácoknak a gyűjtőfogalma, akik femnin jegyeket hordoznak magukon, leginkább az öltözködésben, de sokszor a hanghordozásban, és a való életben is..


Vicces, hogy valaki úgy próbál gyűlölködni, hogy nem is ismeri az alapvető fogalmakat abban a kategóriában, akiket utálni próbál. :DD

jan. 1. 16:59
 5/5 nemaRendőrség válasza:

Jaj tényleg a tomboyra gondoltam, elnézést


Nekem az összes többi csak az ami, degenerált kitalált nevekkel

jan. 1. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!