Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Magadra ismersz? Pécs...

Magadra ismersz? Pécs Trafik, szilveszter

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is le szeretném szögezni, hogy tisztában vagyok vele mennyire csekély esélye van, hogy célba ér ez a kérdés, de hé, vannak még csodák, nem? :)


Volt egy fiatal, max 20-as éveiben járó lány egy barátnőjével a kérdésben említett buliban, különleges ismertetőjele, hogy könyökig érő fekete szövetkesztyűt viselt. (rajta kívül senki máson nem láttam semmilyen kesztyűt, úgyhogy ez eléggé egyedivé teszi)

Az éjszaka folyamán többször is egymás mellé sodródtunk, de nem voltam olyan állapotban, hogy leszólítsam (igen, tudom, nagy hiba).


Ha véletlenül magára ismer az illető, barátai vagy igazából akárki aki ismerheti megköszönném ha felhívnák a figyelmét erre a kérdésre.

Szívesen megismerném, nagyon szimpatikus volt az elegáns stílusa



jan. 2. 19:56
 1/3 anonim válasza:

Szerintem fb helyi csoprtokba tedd fel a kérdést.

Valószínűleg hamarabb célba èr, mint itt, gyakorin.

Sok sikert szorítok :)

jan. 2. 20:20
 2/3 anonim válasza:
te milyen idős vagy?
jan. 3. 00:52
 3/3 anonim válasza:
Én nem ismertem magamra.
jan. 13. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!