Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok valakit erdekel az...

Lányok valakit erdekel az emberi kapcsolatok,kommunikacios keszsegek es a pszichologia? Amennyiben igen. Kerlek privat uzenetben irjatok,mert szivesen beszelgetnek 29/F

Figyelt kérdés

jan. 9. 00:53
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Az kom
jan. 9. 08:03
 2/25 anonim válasza:

Írhatok privát üzenetet, de messze nem vagyok a korosztályodból való. Ha ez nem tántorít el, levelezhetünk.


(Sokkal idősebb vagyok 29 évnél, viszont édesanyámat érdekelték a fent vázoltak és ezt a tudásalapot átadta nekem.)

jan. 9. 08:04
 3/25 anonim válasza:
Engem érdekel. Miről szeretnél beszélgetni? Ugyanis a felszínes csevelyt viszont nem szeretem. Pontosan szeretem tudni, hogy kinek mi a célja.
jan. 9. 08:49
 4/25 anonim válasza:
#3 lenne egy rá egy fogadásom, hogy a kérdező célja nem a szimpla cseverészés a pszichológia rejtelmeiről 😂
jan. 9. 12:34
 5/25 anonim válasza:

Igazad lehet. Ha a "lányok" felszólítást kicsit alaposabban megvizsgáljuk...

Pedig a pszichológia, kommunikáció, és emberi kapcsolatok téma nemtelen. Azt gondolja, hogy ilyen komolynak tűnő témákkal könnyebb csajozni.

Pedig az igazmondásnál semmi sem egyszerűbb.

jan. 9. 12:47
 6/25 anonim válasza:

#5 tedd hozzá hogy még a nemét és az életkorát is közli, végtelenül átlátszó próbálkozás amivel a kérdező saját magát jártatja le, tünteti fel már azonnal saját magát kétszínű, alakoskodónak. Pont egy olyan területtel próbál hetvenkedni amihez ha ért valaki akkor azonnal átlát a szitán.

Sokkal korrektebb lenne simán azt mondania 29 éves pasi ismerkedni akar.

jan. 9. 12:51
 7/25 anonim válasza:

Spamelve vannak 1-2 hete ezek a kérdések, igaz akkor még csak 28 volt, mintha ma lett volna 29 először. Boldog születésnapot?

Amúgy én sem értem mi a jó ebben. Ha csajozni akarsz ilyen félrevezetős módon, hát pont a pszichológiában és kommunikációban penge nők fogják először kiszúrni. Vagy lehet te pont ezt élvezed? Ahogy lebuksz és összeszídnak, kiosztanak? :D

jan. 9. 13:45
 8/25 anonim válasza:
Barátom az ismerkedéshez nem furmányokra, fondorlatokra van szükség. Legyél ŐSZINTE, ezerszer többet ér!
jan. 9. 13:53
 9/25 anonim válasza:
#7 Egy hete volt még 27 is, aztán 2 nappal később 28, Csongrád-Csanád megyei is volt már, Békés megyei is, először az angol nyelv iránt érdeklődött, amelyhez lányok segítségét kérte, mostmár csak a pszichológia. :D
jan. 9. 15:10
 10/25 anonim válasza:
Akkor nagy időutazó kalandor lehet. Ezek szerint csak a pszichológia és kommunikáció ami a közös és állandó, és persze a nőkeresés "nem úgy nem arra". Lehet tényleg igazam van és a lebukásra izgul és a kiosztásra? :D Mert meg se próbálja ügyesen csinálni.
jan. 9. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!