Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon ő többet szeretne mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő többet szeretne mint barátság?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen egy férfi barátomról lenne szó. Nagyon érdekesen viselkedik. Például megkértem, hogy fizessen már ki nekem egy dolgot mert nálam éppen akkor nem volt pénz. Erre ő kifizette de 12 ezer helyett csak 10 ezret kért vissza.


Akkor a múltkor megkért, hogy kávézzam már vele mert ő egyedül nem szeretne. Majd felajánlotta, találkozzunk később, mivel sajnos én nem tudtam éppen akkor összefutni vele.


Ami végképp összezavart az a nézése volt. Amikor éppen ecseteltem neki egy gondolatmenetet akkor úgy nézett rám mint aki mindjárt felfal vagy hogyan is fejezzem ki magam. Tudjátok az a hosszú, vágyakozó, “keményebb” pillantás.



2023. febr. 6. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Csak azok szerint létezik férfi-női barátság akik végtelenül naivak vagy vakok. Szívesen.
2023. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
1-essel értek egyet. Biztos nem járnék kávézni egy olyan pasival, akitől nem akarok semmit, mert teljesen félreérthető.
2023. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Kérdezz rá nyugodtan nála! Egy 10-est rá mernék tenni a többet gondol mint hiszedre. Privátba majd kérheted a számlaszámot vagy meghívsz kajálni. 1-es.
2023. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószinű, hogy többet szeretne. Ha neked is bejön, beszélgessetek négyszemközt őszintén egymással, egymásról. Kérdezd meg, hogy mit gondol rólad őszintén.
2023. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján szerintem többet, de hogy barátságot szeretne extrákkal vagy kapcsolatot is el tudna képzelni azt nem lehet tudni. Én is azt javaslom, beszéljétek meg, ha bejön neked ha nem. Ha nem jön be, akkor is meg lehet intelligens felnőtt módjára beszélni, aztán max. ha utána esetleg bepróbálkozik (miután le lett tisztázva, hogy részedről nem lesz semmi több), akkor ejteni. Jobb tiszta lapokkal játszani.
2023. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal minimum, maximum párkapcsolat.
2023. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazából jó magam se tudom mit szeretne. Volt egy célzása amikor azt mondta minden embernek vannak fizikai szükségletei.


Akkor múltkor azt monda hasznos dolog ha kifejezed az érzéseid és az igényid a másik felé. Ezt nem igazán értettem, talán szintén célzás lehetett ?


De igazából ő egy zárkózottabb személyiség, így nem vagyok biztos semmiben néha.


Akkor kíváncsi voltam a legutóbbi találkozásunkkor hogyan reagál ha megemlítem neki: valami felidegesített aztán elterelem a témát. És lám vissza kérdezett, hogy mi bosszantott fel?


Szóval nagyon ritkán célozgat, de többségében inkább érdeklődik felőlem.

Utolsó kérdése az volt: Mit mondanak rólam a munkatàrsaim ott ahol dolgozom.

2023. febr. 6. 10:33
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Szexet akar csak.
2023. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

"azt mondta minden embernek vannak fizikai szükségletei."


Ezért írtam, hogy szexet akar.

2023. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Kefélni akar veled. Aztán ha több lesz úgy is jó ha nem az is megfelel neki szerintem.
2023. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!