Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nők ismerkednetek e úgy...

Nők ismerkednetek e úgy anyagi érdekből?

Figyelt kérdés

#Kor, magasság kommentben
jan. 19. 16:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Példát, részleteket nem irok, aki nem érti az nem akarja érteni, vagy gyagya
jan. 19. 16:12
 2/8 anonim válasza:
Igen, napi 100.000-ért leszek bárki barátja.
jan. 19. 16:53
 3/8 anonim válasza:

Csak ismerkedésről van szó vagy dugásról??

És mi az, hogy kor, magasság kommentben?

jan. 19. 17:55
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Haxtudod értelmezni amit olvasol, akkor nincs kérdés..
jan. 19. 18:05
 5/8 anonim válasza:

4. Hát gondolat olvasó még nem vagyok...

De így ne várj értelmes választ és jelentkezőt sem a nem tudni mire!

jan. 19. 18:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Majd ir más, nem csak Te olvasod az oldalt
jan. 19. 18:09
 7/8 anonim válasza:

Most az érdekel, hogy csináltam-e már ilyet vagy hogy veled ismerkednék-e?


Igen, volt már ilyen. Helyes is volt a férfi és tele volt pénzzel. Pár hónapot eltöltöttem vele, élveztem az anyagi javakat mellette. Hajtott a kíváncsiság.


Ha az utóbbi, tehát ismerkednék-e veled vagy bàrkivel, mert sok a pénze, akkor a válasz nem. Ez pusztán kíváncsiság volt akkor részemről. Megtapasztaltam, mostmár nem érdekel az anyagi.

jan. 19. 18:52
 8/8 anonim válasza:
Valószínűleg vannak akik érdekből ismerkednek. Sőt, sok egyetemista lány is keres "támogatót". Szóval nem újkeletü ez a dolog. Viszont, a kérdésed és a kommentjeid alapján vagy durván iskolázatlan vagy és apró pénzel akarnád csak kiszúrni valaki szemét vagy egyszerűen igénytelen vagy, amelynél viszont rohadt sokat kellene fizetned egy cicababának, hogy kielégítse a vágyaid. Viszont erre valószínűleg nincs pénzed, emiatt vagy a gyakorin, nem pedig az erre megfelelő oldalakon. :)
jan. 19. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!