Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki szereti a 19. századi irodalmat, és szivesen ismerkedne?

Figyelt kérdés

Első sorban nemzetközi művekre célzok. A magyar irodalmat nem kedvelem. Én legutóbb a Büszkeség és balítéletet olvastam ki, az előtt pedig a Csendes Dont (bár utóbbi kicsit a 19. század után készült), és mindkettő nagyon megfogott.


24/F



jan. 10. 11:33
 1/5 anonim válasza:
Amennyiben irodalmi témában otthon szeretnél lenni, esetleg ismerkedni, javaslom ne a KI olvastam kifejezést használd, mert az pont nem a műveltségre utal. Csak egy tipp. GLHF
jan. 10. 12:45
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Viccesen ironikusnak tartom, hogy műveltségről beszélsz, aztán az üzentedet egy "GLHF"-el zárod, illetve hogy kéretlen tanácsokat osztogatsz. Legalább én csak műveletlen vagyok, míg te még modortalan is.

jan. 10. 12:56
 3/5 anonim válasza:

Miért az irodalomhoz kötöd ezt, csak nehezíted a dolgodat ahelyett, hogy olyan nőkkel ismerkednél akiknek tényleg bejössz és esetleg tudsz is velük érdemi dolgokról beszélni.


2 hozzád hasonló emberhez is volt szerencsém akik azt hitték, hogy mások, művész lelkek, meg nem értett csodabogarak a mai társadalomban akik úgy gondolják, hogy ha van egy kevésbé ismert hobbid az már elég arra, hogy megtartsanak.

Mellesleg ez a teátrális hozzáállásod is teljesen erőltetett.

jan. 10. 14:02
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Nincs túl sok hobbim alapvetően, nem direkt olyat választottam, ami szerinted kevésbé ismert, hanem azt, amelyiket a legjobban szeretem. Szerintem azzal csak nehezítenék a dolgomon, ha kiírnék egy üres ismerkedős kérdést, ahol semmilyen hobbimról nem beszélek, csak, hogy minél szélesebb célközönséget elérjek. Leírás nélküli "lenne kedve valakinek ismerkedni" kérdésekből rengeteg van már az oldalon, kétlem, hogy nekem is ki kéne írnom egyet.


Azt pedig csak simán nem értem, hogy mégis mit értesz az alatt, hogy olyan nőkkel ismerkedjek, akiknek "tényleg bejövök". Hisz épp azért tettem fel a kérdést, hogy ilyen embert találjak.


Azt meg nem is kommentálom, hogy a te elmondásod szerint én mit hiszek. Fantáziálj csak, amit akarsz. :D

jan. 10. 14:27
 5/5 anonim válasza:

Valahol igaza van a hármasnak, ne haragudj.

A kérdés alapján találhatsz olyan lányokat, akiknek bejön adott korszak irodalma. Én is szeretem, viszont nem az a korosztály vagyok, akit feltehetően keresel. De ebből csak az következik, hogy jót fogtok dumálni a Jane Eyre-ről, a Kisasszonyok-ról, az Üvöltő szelek-ről, de nem törvényszerű, hogy be fogtok jönni egymásnak, és lesz belőle több is.

Nem mindegy, hogy olyasvalakit keresel, akivel tudsz a könyvekről beszélgetni, vagy társat, akivel tudsz ezekről a könyvekről (is) beszélgetni. Utóbbihoz viszont lehet, hogy több információ hasznosabb lenne.

Azért sok sikert! :)

jan. 10. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!