Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit gondolnál ha egy ilyen...

Mit gondolnál ha egy ilyen üzenetet kapnál?

Figyelt kérdés

Felnőtt társkereső oldalon vagy fent és a profilképeden az látszik ahogy fürdőruhában a tengerparton feszítesz. Eléggé kitöltetlen a profilod, a korodon kívül csak annyit lehet még tudni rólad, hogy Miskolcon élsz.


Erre rádír valaki a következővel: Szia, jó volt Nyíregyházán a strand?



jan. 23. 13:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
Azt gondolnám, vagy vicces az illető, vagy hülye. Hogy kiderítsem, melyik, hasonló stílusban válaszolnék.
jan. 23. 13:52
 2/13 anonim válasza:
Azt, hogy ez sem az eszerol hires. Nem valaszolnek, remenytelen eset, nem azonos szellemi szivonal ----> csak kinlodas lenne.
jan. 23. 15:07
 3/13 anonim válasza:

Szerintem egy nagyon poénos áthidaló megoldás, egy üres profilra reagálva, ahol ez a strandolós kép az egyetlen kapcsolódási pont.

Megkérdezhette volna szimplán, hogy hol készült a kép, de az túl sablonos. Szóval ötletes az ember az biztos.

jan. 23. 15:23
 4/13 anonim válasza:
Nekem reagált valaki valami hasonló viccesnek szánt dologgal az egyik képemre, nem reagáltam rá, nem jött be ez a poén. Mondjuk másnak lehet, hogy tetszik.
jan. 23. 15:31
 5/13 anonim válasza:
#4 Mondjuk ha jó pasi lett volna akkor vicces lett volna gondolom 😆
jan. 23. 17:43
 6/13 anonim válasza:
5# 😆 vagy nem 😆😆😆
jan. 23. 18:01
 7/13 anonim válasza:
Legalább nem a szia, hogy vagy, de gyönyörű nő vagy, sablonos csöpögés.
jan. 23. 18:52
 8/13 anonim válasza:
Lehet, hogy összetévesztett valakivel. Úgyhogy a válaszom is ezzel kapcsolatos lenne első körben.
jan. 23. 19:05
 9/13 anonim válasza:
Tetszik a pasi? Akkor gagyi humornak, de meg varnek, mik jonnek. Nem tetszik? Teljesen mindegy.
jan. 24. 01:08
 10/13 anonim válasza:
Ja, vagy ez ciganyozas?
jan. 24. 01:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!