Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miskolc környékén valaki...

Miskolc környékén valaki szeretne urbexelni?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és érdekelnek az elhagyatott helyek. Eddig csak videó formában néztem, mivel ismerőseim között senkit sem érdekel az ilyesmi.

Egyedül meg nem szeretnék menni, mert egyrészt balesetveszélyes, másrészt csavrgók, hajléktalanok, stb is veszélyesek lehetnek, jó ha 2-3-an megyünk ilyen helyekre. Én Miskolci vagyok, egyenlőre itt a környéken keresnék embereket akit szintúgy érdekel az ilyesmi.


jan. 27. 00:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy ha esetleg tud valaki facebook csoportot, akkor azt is megköszönném, mert én nem találok kifejezetten olyan csoportot ahol urbexes embereket lehet keresni.
jan. 27. 00:15
 2/12 anonim válasza:
Minden vágyam drogos cigókba botlani és késbe sétálni.
jan. 27. 01:09
 3/12 A kérdező kommentje:

Természetesen nem olyan helyekre gondoltam amik hemzsegnek a cigóktól. Nem rossz szándékból írom. Csak itt borsodban eléggé megalapozott.

Azt is megértem, hogy így ismeretlenül nem nagyon mennek bele az emberek, elvégre ez is bizalmi dolog, de sehol se találok olyan csoportot ahol tudok találni urbexes embereket. Írtam ki posztot 2 fb csoportba, le is szedték, mert nem ismerkedésre való.

jan. 27. 14:35
 4/12 anonim válasza:
Szerintem ne Miskolcon próbálkozz.Amúgy jó móka elhagyatott helyekre menni,de én már öreg vagyok fiatalokkal mászkálni és az interneten nagyon meg kell válogatni,hogy kikkel társulsz,mert tele van a net elmebetegekkel.
jan. 27. 14:53
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom, nem a legjobb megye az emberek szempontjából, de itt rengeteg hely van, amit érdemes megnézni. Természetesen nem kötelező, hogy miskolci legyen az illető, de hatalmas távok esetén nincs értelme lejönni ide.
jan. 27. 17:35
 6/12 anonim válasza:
Én elhagyatott falukat néznék meg a helyedben.Persze előbb ismerkedj meg valakivel!
jan. 27. 17:40
 7/12 anonim válasza:
Milyen helyekre gondoltál? Hűtőház környéke elég elhagyatott.
jan. 28. 14:13
 8/12 A kérdező kommentje:

7:

Azt nem ismerem konkrétan, de képek alapján érdekes lehet, ha erről van szó: [link]

jan. 28. 14:30
 9/12 anonim válasza:

8-as busz megy arrafelé.

Gondolod írj és valamikor elnézhetünk arrafelé.

jan. 28. 15:32
 10/12 anonim válasza:
Kìvàncsisàg lehet én is el gondolkodom rajta
jan. 28. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!