Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miskolc és környékén élő...

Miskolc és környékén élő 25-40 év közötti nővel ismerkednék. Lenne kedve valakinek? A társkereső oldalakat kilőttem, az összes gagyi.

Figyelt kérdés
Szívesen barátkoznék, ismerkednék a fent írt korosztályból. 28/f
2023. nov. 14. 08:09
 1/10 anonim válasza:
Hirdetes?
2023. nov. 14. 08:12
 2/10 anonim válasza:
Én inkább barátokat keresek Miskolc és környékéről.
2023. nov. 14. 08:26
 3/10 anonim válasza:
28 évesen laza lehetsz, hogy idősebb nőkkel nem, hogy 30 de 40-sel is leállnál.
2023. nov. 14. 13:27
 4/10 anonim válasza:
Errefelé nincs miből válogatni, jó neki a milf is :D
2023. nov. 14. 13:45
 5/10 anonim válasza:
Miskolc az nem jó hely, nagyon elszaporodott arra a bűnözés. Én inkább normális helyen keresném az oldalbordámat.
2023. nov. 14. 14:05
 6/10 anonim válasza:
Ha az van hozzá kb legközelebb mint nagyváros. Vagy esetleg még ott vagy a környékén is lakik akkor hol keressen. Attól még, hogy van ott bünözés még nem azt jelenti, hogy mindenki az Xd. És ez rassztól független.
2023. nov. 14. 14:21
 7/10 A kérdező kommentje:
Mivel Miskolcon élek, nem kereshetek pl BP-n. A bűnözés itt sem rosszabb helyzetben mint bárhol, de nem is bűntársat keresek szóval ez a komment felesleges volt. A másik, a velem azonos vagy esetleg kicsit fiatalabb korosztályból nem nagyon találok magam mellé valót, mivel a normálisabbak már mind megtalálták a párjukat, aki meg szabad azokkal nem szeretnék jövőt tervezni.
2023. nov. 14. 18:03
 8/10 anonim válasza:
Hát pedig itt nincsenek borsodi lányok szóval megszívtuk
2023. nov. 14. 18:05
 9/10 anonim válasza:
#7 Nem mindenki foglalt a normálisabbak közül. Végülis Budapeströl is kereshetnél csak ugye az a távolság miatt valóban nehézkes lenne. Nyíregyháza távolságban lenne pl akkor viszont oké lenne.
2023. nov. 14. 18:21
 10/10 anonim válasza:
Én csak "észt osztani" jöttem, azaz inkábbb tanácsot adni. Ok, érthető, helyben nem találsz megfelelőt, de... Magadnak szűkíted le a lehetőségeidet. Nekem az összes korábbi kapcsolatom nagyobb távolságról indult. Jár költséggel és idővel, de az életben mindennek van ára. A távolság csak akkor akadály, ha annak látod te, vagy a másik.
nov. 25. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!