Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vállalnátok egy új könyvem...

Vállalnátok egy új könyvem béta olvasását/véleményzését?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Kezdő író vagyok és szeretnék egy másodvéleményt a jelenleg készülő félben lévő könyvemről. Nem baj ha nem vagy profi bétázó, csak nekem is jól jönne, ha kapnék objektív véleményt.

A könyvről néhány tudnivaló: Fantasy kategóriába tartozik,fejezetenként küldeném el(vagy inkább kisebb nagyobb részletenként)fiatal felnőtt kategóriába tartozik, így mindenképpen 18 éven felüli korosztálynak szól. Több szemszögből íródik.



jan. 30. 16:09
 1/8 anonim válasza:
Szia, jöhet!
jan. 30. 17:05
 2/8 anonim válasza:
F/l vagy? Hány éves? Csak a regény stílusa miatt kérdezem
jan. 30. 17:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és 20 éves, ezért is fontos nekem, hogy ne kiskorú véleménye legyen
jan. 30. 17:55
 4/8 anonim válasza:
Felkeltette az érdeklődésemet, de az már más kérdés, hogy mennyire értelmes kritikát tudnék mondani
jan. 30. 20:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nem vagy gyakorlott béta olvasó, ahogy a fentiekben is írtam, szóval ha esetleg szeretnéd megpróbálni, de mégsem jönne össze akkor sincs nagy baj
jan. 30. 20:57
 6/8 anonim válasza:
Én szívesen elolvasom, valamennyi tapasztalatom van benne, régebben írogattam én is, meg bétáztam párat.
jan. 30. 22:06
 7/8 anonim válasza:

Elküldheted nekem is, meglátjuk.


34/F

jan. 31. 12:19
 8/8 anonim válasza:
Szia! Ha aktuális még, én is szívesen elolvasom! Nagyon kíváncsi vagyok rá. 😊
febr. 6. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!