Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért pont itt akartok ismerke...

Miért pont itt akartok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Van egy csomó alkalmazás ismerkedésre, akkor miért itt akarnak/ akartok ismerkedni? Mert itt anonimba vagytok? Vagy miért? Engem mondjuk nem zavar csak kíváncsi vagyok.

#randi #ismerkedés #anonim #Kíváncsikacsa
febr. 14. 19:30
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Talán mert ott nem jártak/jártunk sikerrel, és ez nem egy kifejezetten az ismerkedésre kitalált platform, így könnyebben elérhetünk különféle világlátású, igényű, és gondolkodású embereket?
febr. 14. 19:36
 2/30 anonim válasza:
Nem ismerkedni akarnak,csak egymást szívatják anonim.Elég gyerekes,de ez van.Legalább ezzel is csökken az oldal népszerűsége,de láthatóan ez senkit sem érdekel.
febr. 14. 19:37
 3/30 anonim válasza:
Azt hiszik hogy itt könnyebb, mint máshol és ez tévedés.
febr. 14. 19:51
 4/30 anonim válasza:
Honnan tudod, hogy máshol nem próbálnak? Egyik nem zárja ki a másikat.
febr. 14. 20:14
 5/30 anonim válasza:
Ez is egy lehetőség, élnek vele, aztán vagy bejön, vagy nem, ugyanúgy, mint máshol. Hogy sikere kinek, mikor és hol lesz, nem tudhatjuk előre. Ostoba és értelmes emberbe is belefuthatsz akárhol.
febr. 14. 20:20
 6/30 A kérdező kommentje:
Jó persze, megeshet, hogy nem csak itt próbálnak ismerkedni az emberek. Én csak kíváncsi voltam. Mondjuk ez a neten ismerkedés tőlem mindig távol állt, lehet ezért nem értem.
febr. 14. 20:24
 7/30 anonim válasza:

hát nem tudom, de engem néha eléggé tud zavarni, hogy nem látok képet, nem tudom, hány éves, ilyenek. Szerintem az anonimitás inkább ijesztő:D

Főleg, ha valaki pénzt kínálgat alkalmi szexért, kétszer írt rám, mert gondoltam elfelejtette, hogy már egyszer írt...

febr. 14. 20:33
 8/30 anonim válasza:

Számomra fontosabb megismerni a gondolkodásmódot a kinézet helyett.

38/F

febr. 14. 20:35
 9/30 anonim válasza:
A társkereső oldalak nem váltak be, ezért próbálkoztam itt. De már itt sem akarok, nem voltak jó élményeim. (40-es F)
febr. 14. 20:51
 10/30 anonim válasza:
Itt néha válaszolnak...
febr. 14. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!