Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Balog Új vagyok itt barát...

Balog Új vagyok itt barát hiányom van! mit tegyek ?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok fiú, 16 éves korom óta depressziom és kommunikációs nehézségeim vannak!! de öngyilkosság hajlam nem volt bennem soha! jó barátom még soha nem volt akivel meg lenne a közös témám egyforma érdeklődés meg fontos lennék mint barát , mi felénk nem olyanok vannak mi nálunk a kétszínűség rafináltság meg nem vagyok zűrös fajta vagy aki szeret bajban keverni ilyesmi vagy képmutató lenni akkor már nem vagyok barát beszélgetés is el csendesul volt rá példa az olyanokna szembe így hát nem érdekel a hazamban egy ember se barátnak, én egyik se nem vagyok soha használtam ki senkit nem kétszínűsködtem soha ! visszahúzódó is vagyok Facebookon szívesen ismerkednék de nincs melszem ami nem jó tudom nem tudom hogyan mit írjak hogyan kezdeményezem a beszélgetést mert tartok attól is hogy megint olyanval ismerkednék meg akivel nemis lenne közös témám egyforma érdeklődés rám hozna az olyan a szorongást főleg ha kétszínű lenne vagy csak érdekből barátkozna velem 1 évben egyszer kétszer fordul elő az ismerkedés van hogy végképp nem! van olyan időszak hogy hiányzik barát van hogy nem mikor hogy vagyok ezzel. Hobbim is van auto modelleket gyűjtöm szeretek biciklizni filmezni zenét hallgatni elég sok stílust szeretek utazni városban szét nézni vásárolni szeretek tornázni fekvőtámaszt nyújtani is szeretek sétálni kint a jó időben szeretek olvasni szeretek unalomsagbol harcművészetet is csinálom párc percre taekwondot elég sok dolgot

esetleg ha van valaki?? vagy aki hasonló helyzetben van fiúk és lányok őszinte válaszoknak hálás lennék érte örülnék neki előre is köszönöm.



márc. 26. 17:35
 1/3 anonim válasza:
Szia, én beszélgetek veled, ha gondolod.
márc. 26. 18:01
 2/3 A kérdező kommentje:
Van Facebookot? annyi hogy csak irok
márc. 26. 18:22
 3/3 anonim válasza:
Az én válaszomat nyilván törölni kellett.
ápr. 1. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!