Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza már napok...

Miért nem ír vissza már napok óta?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja kezdtünk el csetelni a messengeren, de a tiktokon ismerkedtünk meg. Már az elején tisztáztuk, hogy csak barátkozásból írogatunk, semmi társkeresés. Pláne azért is, mert nagyon nagy a korkülönbség köztünk. Én vagyok a férfi, ő a lány. Soha nem hisztiztem hogy nem írt vissza rögtön, gondoltam nem ér rá. De előtte jól elbeszélgettünk, sokat poénkodtunk, viccelődtunk, komolyabb dolgokat is megosztottunk egymással. Ő vett rá arra, hogy kezdjek mozogni, és fogyókúrázni. Sokat kérdezte, hogy folytatom-e még a diétát, meg amúgy is alapjában véve érdekelte amit írok. Eddig úgy tünt nem bántódott meg semmin amit írtam. Bár nagyon vallásos ,én meg nem, így igazából nem tudom hogy írtam -e olyat amit nem kellett volna. 4-5 napja írt vissza, kérdezte hogy hogy vagyok. Én válaszoltam, megnézte és nem írt semmit. Gondoltam majd később, ha ráér, vagy lesz kedve. Majd ma is ráírtam, megnézte, de nem válaszolt. Vajon mi történhetet? Megunt, és nincs kedve irni? Nem vártam igazán semmit, csak elég fura, és nem értem miért nem lehet pár szót írni hogy mi a helyzet, vagy valami. Így azt érzem, mintha megbántottam volna, pedig szándékosan biztos nem tettem.

2023. szept. 18. 22:35
 1/10 anonim válasza:

a szimpeket senki se szereti, plane nem hosszútávon

szánalmasak, idegesítőek és marha undik

2023. szept. 18. 23:13
 2/10 anonim válasza:
Mert egy nő nagy valószínűséggel tudja, hogyha széttenné a lábát, akkor biztos belemenne a pali, aki "mellette" lóg. Ha nem menne bele, akkor vagy meleg, vagy töketlen, viszont a töketleneket lekoptatják a csajok, de ha könnyű befolyásolni, akkor maradhat, mert kilehet belőle húzni sok mindent. Ha van szociális életed, és körülnézel, akkor a férfi-nő kapcsolatokat, ami nem párkapcsolat, csak szimpla baráti, betudod tenni az egyik halmazba. Az igazi baráti kapcsolat férfi és nő között iszonyatosan ritka. Nekem egyszer volt egy lány barátom, nem tartottam túl vonzónak külsőleg, de nem volt csúnya, viszont olyan volt, mintha a húgom lett volna. Ő többet látott bele, én nem. Ahogy elutasítottam, mert én valóban barátként szerettem, megromlott a kapcsolatunk.
2023. szept. 18. 23:41
 3/10 anonim válasza:

1

az értéktelen kurwákat se szereti senki

2023. szept. 18. 23:42
 4/10 anonim válasza:
Velem is ezt csinálja most egy csaj. Szerintem most már mindenképp várd meg, míg ír. És kis időt te is hagyj rá a válasszal, ha ez megtörténik. Lássa, hogy van mással is foglalkoznod.
2023. szept. 18. 23:43
 5/10 anonim válasza:
Tehát olyan férfi marad meg a nők mellett, aki vagy meleg, vagy befolyásolható töketlen, aki költ rájuk, vagy a szexuális vágyaikat ki tudja elégíteni, vagy persze akivel látnak esélyt arra, hogy párkapcsolatba lehetnek. Ez a realitás, így van ez mind két nemnél, csak ezt sokan nem merik belátni.
2023. szept. 18. 23:44
 6/10 anonim válasza:

Egyszerű a válasz, és neked is tudnod kellene: nem érdekled annyira.

Nem kell ezt komolyan venni, se személyesen.

Ha látod hogy megnézte, de nem írt, akkor ne duplázz rá, ezzel csak a saját kétségbeesésed demonstrálod.

Nekem is van férfiként hogy nem válaszolok, nem szándékosan, csak limitált az időm, sok nővel ismerkedek, és aki éppen érdekel, nyilván azzal foglalkozom. Aki meg nem, azt nem erőltetem. Lépj tovább.

2023. szept. 19. 02:56
 7/10 anonim válasza:

Nem saját ötlet, mástól hallottam:


"ha egy csaj egyszercsak ritkábban kezd el írogatni neked, akkor az azt jelenti, hogy valaki mással gyakrabban írogat"


#6 -os kolléga jól összefoglalta a lényeget.

2023. szept. 20. 20:54
 8/10 anonim válasza:

vissza kérdezted legalább hogy, ő hogy van?

egyébként ezer oka lehet. az is lehet hogy lett/van pasija és nem szereti ha más férfiakkal beszél.

2023. szept. 22. 09:25
 9/10 anonim válasza:

7es valaszra

hat azert ez nem esne valami jol a csajomtol akivel mar elegge reg egyutt vagyunk , mert mostanaban nem nagyon ir nekem es meg sem nezi :D

2023. szept. 22. 09:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta írt, de kissé távolságtartó volt. Persze, hogy megkérdeztem, hogy hogy van, de azt írta, majd leírja később, és hogy ne aggódjak. Így már kicsit jobb, és tiszteletben tartom a magánszféráját. Majd ír, ha úgy látja jónak. Köszönöm a válaszokat!
2023. szept. 25. 03:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!