Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok! miért ghostoljátok a...

Lányok! miért ghostoljátok a másikat egyik pillanatról a másikra? tök jól elbeszélgettek a másik féllel aztán köddé váltok, ez mire jó?

Figyelt kérdés
ápr. 3. 17:30
1 2
 1/19 anonim válasza:
Ha nem írod le a lány nevét és semmi olyan infot nem adsz meg róla ami kicsit is személyes lenne, és mondjuk csak privibe elküldöd nekem a beszélgetéseteket, akkor megmondom hoy valóban olyan "tök jó" volt e az a bizonyos beszélgetés.
ápr. 3. 18:05
 2/19 anonim válasza:
Én férfi vagyok, de van némi tapasztalatom e téren. Szerintem általában az a helyzet, hogy az ilyenek vagy csak szórakoznak, és nem érdekled őket igazán, vagy érdekled őket, de van, akit "jobbnak", "különlegesebbnek" gondolnak nálad (esetleg hamarabb lépett náluk az illető faszi, mint te), csak beszarnak, mert rájönnek, hogy túl sokat tudhatsz meg róluk, vagy hogy ki kellene mozdulniuk a komfortzónájukból. Vagy esetleg végig csak hazudtak neked magukról.
ápr. 3. 18:18
 3/19 grafno válasza:
Ez mit jelent "ghost"? Látod, hogy ott van és nem ír vissza?
ápr. 3. 18:58
 4/19 anonim válasza:
Lány vagyok, velem fiúk csinálják ezt, úgyhogy ne általánosíts.
ápr. 3. 19:20
 5/19 anonim válasza:
Én sose csinálom direkt. Rossz szokásom halogatni, mert az idő nagy részében elvagyok egyedül. És egy idő után kínos válaszolni. Van amikor írok egy bocsit, és válaszolok normálisan. Ez az eltelt időtől függ. És tényleg nem azért nem válaszolok időben mert egyáltalán nem akarok.
ápr. 3. 19:52
 6/19 A kérdező kommentje:

"És egy idő után kínos válaszolni. "


De miért lenne kínos? Ezt pl sose értettem, volt hogy nekem évekkel később írt egy régebbi ismerősöm, egyikünk sem tartotta kínosnak

ápr. 3. 19:57
 7/19 anonim válasza:
Szerintem jobban megismer es vegul ugy dont hogy nem passzoltok, de "kinos" lenne csak ugy lerazni mert vannak ilyen.. lek*rvazo meg ilyen csavok akik leszidjak, hogy ri*anc meg ilyenek. Eleg sok van egyebkent. Meg duhos lesz a srac, satobbi. Ferfikent irom egy csaj meselte.
ápr. 3. 20:48
 8/19 A kérdező kommentje:

7

miért, az nem dühítő hogy köddé válik egyik pillanatról a másikra? megértem ha nem passzolunk de azt lehetne közölni értelmes ember módjára, ne nekem kelljen kitalálni hogy mi van... az is lehet hogy elütötte egy kamion és azért nem ír. egy "bocs de nem szeretnék veled többet beszélni"-t sokkal többre becsülök mint egy ghostolást de lehet én vagyok régimódi

ápr. 3. 21:04
 9/19 anonim válasza:
#7: Inkább akkor van baj, ha a csaj hosszabb ideig hitegeti a srácot, aztán egyik napról a másikra lepattintja. Ilyenkor szerintem teljesen jogosan gurul dühbe a srác.
ápr. 3. 21:12
 10/19 anonim válasza:
Jellemtelenek, gyávák, gyerekesek, soroljam még?
ápr. 4. 02:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!