Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, akivel találkozta...

Dóri54454541 kérdése:

Van egy fiú, akivel találkoztam egy verseny alkalmával, jól elbeszélgetünk meg minden, csak egy baj van ő egy másik országban lakik (kb.100-200km-re). Vajon működhet a távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel találkoztam egy verseny alkalmával, de sietnie kellett és ezért nem tudtunk olyan sokat dumálni, de elkérte a facebookomat és ott beszélgettünk tovább. Egy teljesen másik országban lakik és még csak egyszer találkoztunk,de azóta facebookon folyton csetelünk.
2013. máj. 20. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk hetente tudtok találkozni, és nagyon egymásba szerettek, akkor működhet szerintem.
2013. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ugye te is tudod hogy ez így értelmetlen.


működik a távkapcs, de nem így, hogy úgy vagytok távolságban, hogy nem is voltatok sose együtt, nem is ismeritek egymást.

2013. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szerelmesek vagytok, és tudtok találkozni, akkor igen.

Sajna jó szülői támogatás és vastag pénztárca kell hozzá.

2013. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
csak akkor működhet,ha rendszeresen látjátok egymást...ez a minimum..
2013. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Működhet.

400 km-re lakik barátnőm, és előtte csak neten beszéltünk, úgy találkoztunk.

2013. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentelőknek!:) Elvileg nyáron jön és tudunk találkozni,de nagyon hiányzik és ez gáz!:/
2013. máj. 21. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:

én inkább nem írom le a véleményemet, mert nem akarom elvenni a kedved.


csak így meg az lesz, hogy beképzelsz minden jót meg minden, aztán egy akkorát koppansz, hogy lehet egyedül fel se tudsz állni.


Nem tudom mi a jobb, elvenni a kedved az egésztől, vagy hagyni hogy koppanj egyet.

2013. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!