Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Megpróbálom a lehetetlent.Vann...

Megpróbálom a lehetetlent.Vannak még hölgyek akik barátkoznának,beszélgetnének,ismerkednének egy 63 éves férfival?

Figyelt kérdés

ápr. 5. 05:54
 1/9 anonim válasza:

Ez a kérdés már egyszer kiírásra került - kicsit más formában.


Ha a kulcsszavakat veszem figyelembe, akkor nem teljesen egyeértelmű, hogy csak online(!)a kapcsolatról van szó - esetleg személyes találkozásról is?


A "levelezés" szóval kapcsolatban jutott eszembe a gondolat.

ápr. 5. 06:57
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést egy családtagom véletlenül törölte és azért került fel ismét.Az ismerkedésnek ill.barátkozásnak több formája van attól függ ki hogyan értelmezi.A kérdésre kérdéssel válaszolnak.
ápr. 5. 07:06
 3/9 anonim válasza:

Családtag? Biztosan véletlen volt az a törlés? Feleség vagy élettárs?


Gyerekek? Esetleg már unokák is vannak?


Talán inkább privátban folytatnám. Nem minden esetben talál célba olyan segítő szándék, amely nem saját élettapasztalatból ered.


Külső szemlélőként próbálok rávilágítani esetleges hiányosságokra, amelyek megoldást kívánnak. De nem ígérem, hogy túl hosszan válaszolok, illetve a mindennapos távérintkezés fenntartása sem egészen biztos.

ápr. 5. 07:23
 4/9 A kérdező kommentje:
Elolvastad a kérdésemet a legelején vagy megkérdőjelezed hogy nem e szélhámosságbol vagyok itt?Maradj a realitásnál vagy ha nem vagy érdekelt akkor máshol keresgélj.
ápr. 5. 08:17
 5/9 anonim válasza:

Biztosan vannak, ebben a korban sok már az özvegy. De nem hiszem, hogy itt tobzódnának ezen a... hm... weboldalon.


Viccen kívül, nézz bele a Szuperinfóba (online is elérhető), ott szoktak ilyen apróhirdetések lenni. Vagy vegyél egy női magazint (Kiskegyed, Nők Lapja stb.), szerintem ott is vannak, esetleg adj is fel egy hirdetést. Viccen kívül.

ápr. 5. 11:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem te foglald le magad mással mert az hogy az ember ismerkedne ill.barátságot létesítene az nem arra vonatkozik hogy te tanácsot adjál hogy ki hol próbálkozzon.Neked semmi közöd még közelröl sem a feltett kérdéshez.Akkor nem kellene másokat zaklatnod a írogatásoddal.
ápr. 5. 11:34
 7/9 anonim válasza:
Szerintem sok apakomplexusos fiatal lány van akinek bejonnel.
ápr. 5. 16:49
 8/9 anonim válasza:

7 Megadnád az elérhetőségüket?

"Szerintem"

Isten saját képére és hasonlatosságára teremté az embert. Ezt 100 milliónyian mantrázzák.

Sokan láttak UFO-t és Szűz Máriát.

Sokak szerint van szűz nő. Sokak szerint Magyar Péter a messiás

Aha...

ápr. 6. 05:43
 9/9 benboglar válasza:

Ez nem lehetetlen, de fontos hogy milyen célból akarsz beszélgetni,ismerkedni ! Társkapcsolat vagy egyszerűen unatkozol,mert a korod egyáltalán nem akadály !

üdvözöl egy 66 éves NŐ !

ápr. 10. 21:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!