Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak hölgyek akik beszélgetn...

Vannak hölgyek akik beszélgetnének,ismerkednének ill.leveleznének 60-as férfival?

Figyelt kérdés

ápr. 10. 08:47
 1/5 anonim válasza:
Hát sajnos erre nagyon kicsi az esély
ápr. 10. 11:04
 2/5 anonim válasza:
Lol.
ápr. 10. 12:14
 3/5 benboglar válasza:
Miért ne lennének ? De fontos, mi a célod az ismerkedéssel. Ma a 60-as nőket nem lehet idősnek mondani,magam is az vagyok,bár sokan nem hiszik el ! Elég régen özvegy,de nagyon aktív az életem.Dolgozom a kertemben és sokat utazom,nem unatkozom.
ápr. 10. 21:09
 4/5 anonim válasza:

3#

Azért mert az ismerkedés kérdésekből Dunát lehet rekeszteni és még egyetlen egyszer sem láttam hogy egy nő válaszolt volna hogy ő biza szeretne ismerkedni

ápr. 10. 21:15
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es nagyon is igaz amit említettél.Nem a feltett kérdésre válaszolnak.Lássuk csak a 2-es válaszát.Abból a válaszból csak úgy világit az értelem.AURELIUS fogná a fejét sok esetben pedig csak egy egyszerű kérdést tettem fel.Az 1-es válasza is tükrözi az igazságot.Hozzá teszem nem nézek le senkit.
ápr. 11. 05:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!