Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nudista strandra társaság?

Nudista strandra társaság?

Figyelt kérdés

Lassan indulni fog a strand szezon. Fiatal férfiként szoktam járni nudista strandra, de sajnos az én korosztályomban (tizen-huszonéves) nincs akit érdekelne így egyedül szoktam menni. A strandon meg az öregekkel nem szeretnék leállni csevegni. Bár igen értelmesek ők is, csak valószínű nem lenne közös téma.


Megpróbálkozom itt, hátha akad aki naturista szemléletű és lehet vele nyárra megbeszélni ilyesmit. Ebben a korosztályban van, akit a balatoni nudizás érdekelne és társaságot keres?


Ha igen, írj! :)



ápr. 10. 18:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
tizen mennyi érdekel?
ápr. 10. 18:53
 2/15 A kérdező kommentje:

Nyilván nem nagyon gyerek, mert persze vele se tudnék valószínű közös témát találni, mint az idősekkel se. 16-17-18-19.


Nem akarok kategorizálni, mert úgy is a privát beszélgetésből derül ki lehet-e ilyen közös strandolást összehozni a nyárra vagy sem a szimpátia alapján.

ápr. 10. 19:06
 3/15 A kérdező kommentje:
De, mégis kategorizálok, mert tuti lesz, aki majd kötekedik. Ilyen ez a gyakori... Mondjuk 16-30 év.
ápr. 10. 19:08
 4/15 Csupasz makk válasza:
Sajnos valóban nagyon kevés a fiatal a naturista strandokon mind itthon, mind külföldön. Azok a fiatalok akik járnak, általában a párjukkal mennek, esetleg családostul kis gyerekekkel, ezért õk nyilván nem szeretnének egyedülálló férfiakkal társalogni. A baráti társaságomban én sem ismerek olyan embert, aki szívesen megy ilyen helyre, ezért én is egyedül szoktam menni. Én annak örülnék, ha egy olyan hölgyet találnék, aki szívesen jönne velem. 45F kérdezõ te hány éves vagy?
ápr. 10. 19:57
 5/15 A kérdező kommentje:
22
ápr. 10. 20:12
 6/15 anonim válasza:

33F vagyok, ha van kedved írj rám, nyaranta rendszeresen szoktam nudizni, főleg Gárdony és Délegyháza van közel hozzám

De idén el akarok menni Berénybe is

Ha van kedved, írj rám :) vagy akár már is :)

ápr. 11. 04:41
 7/15 anonim válasza:
Csupasz vagyok én is.
ápr. 11. 13:58
 8/15 anonim válasza:
hi merre felé laksz? csak Balaton a megfelelő opció neked?
ápr. 11. 23:37
 9/15 anonim válasza:

Hát ez nem jött össze kérdező, hogy majd 16 éves csajokat te jól ekviszel nudizni! :) de faszikkal még mehetsz xdd


Amúgy elég gáz ez a kiírás, már meg ne haragudj, szerencsére mindenki átlát a szitán, hogy vajon miért akarsz idegen 16 évesekkel nudista strandra menni.


Ha nem csak dugás reményében nudiznál, akkor nem emelted volna ki, hogy lányokkal akarsz menni.

ápr. 12. 08:04
 10/15 A kérdező kommentje:

De jó, hogy nem emeltem ki a nemeket. Olvasd vissza. Egy szóval nem írtam le, hogy fiú vagy lány akivel mennék.


Nem ennek reményében nudizok, de hagyjuk is, mert itt felesleges magyarázkodni.

ápr. 12. 08:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!