Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van olyan 45 év feletti...

Van olyan 45 év feletti független vagy elvált hölgy akit meghívhatnék egy vacsorára kötelezettség nélkül?61 feletti férfi.

Figyelt kérdés

ápr. 14. 12:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
mondjuk ha leírnád hogy hol, akkor nagyobb esélyed lenne
ápr. 14. 14:28
 2/13 anonim válasza:
Mi az, hogy 61 feletti? Most töltötted a 61-et vagy mi?
ápr. 14. 15:05
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es a feltett kérdésem ezek szerint nem neked szól.
ápr. 14. 15:12
 4/13 anonim válasza:
Igazad van. Túl mogorva és öreges a válasz. Na csaó.
ápr. 14. 15:22
 5/13 A kérdező kommentje:
Megköszönném a saját mogorvaságodat és öreges kommentedet ne itt gyakorold.Nem vitázni vagyok itt ha nem feltettem egy kedves kérdést tehát ne azért legyél itt hogy magad és másokat lejárasd.Neked miben van igazad 4-es?Nem ismersz de már is itélkezel és eldöntöd hogy kinek mi a jó.A többit nem részletezem csak nem a te szinted képviseli mindenki.
ápr. 14. 15:38
 6/13 anonim válasza:
Máris kedvem lett veled ismerkedni!! De inkább mégsem...
ápr. 14. 16:46
 7/13 anonim válasza:
Ilyen stílussal semmi esélyed egyetlen nönél sem
ápr. 14. 18:02
 8/13 anonim válasza:

Ezzel a stílussal nálam is elástad magad.

Tényleg gyanúsan ködösen fogalmaztál ezzel a "61 feletti"-vel, hiszen a 61,5 is 61 feletti, ill. a 90 is 61 feletti. Úgy látom, szándékosan ködösítesz, így gyanús, hogy jóval idősebb vagy.

Amikor kértek, hogy fogalmazz pontosabban, személyeskedni kezdesz. Azt hiszem, ebben benne van, hogy milyen korrektségre, kedvességre, udvariasságra, előzékenységre számíthat a jövendőbelid.


Nem tudom, hogy milyen bűnt kell egy nőnek elkövetnie ahhoz, hogy téged érdemeljen. :D


Azért ha komolyak a szándékaid, szálljál már egy kicsit magadba!

ápr. 17. 00:41
 9/13 anonim válasza:

Kedves Kérdező !


Nem kaptál túl kedves kommenteket, pedig teljesen normálisan tetted fel a kérdést. Sajnálom, mert az én véleményem szerint itt nem Neked kellene Magadba szállnod.

Szóval, ne add fel, biztosan lesz olyan Hölgy, aki örömmel fogja fogadni a meghívásod. Sok sikert kívánok!

ápr. 17. 13:36
 10/13 anonim válasza:
Kérdezö: ne írj magadnak más profilról, attól még ugyanolyan negatív marad a kérdésed is meg a válaszaid is.
ápr. 17. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!