Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem elvégzése után hol...

Egyetem elvégzése után hol tudom lekérdezni a munkavállalási kötelezettség kezdeti és vég időpontját?

Figyelt kérdés
Kaptam róla értesítést, de elfelejtettem tartós tárba helyezni. Hol tudnám megnézni hány napom van még vissza és meddig?

márc. 31. 11:20
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy két képzést csináltam és az elsőnél sajnos kicsúztam az időből. Arról kaptam értesítést 2022.ben, hogy 2026. 02 ig legyen meg egy bizonyos számú napom. Beadtam egy kérvényt (hiszen akkor még a második képzést csináltam), hogy halasszák el a diploma megszerzésig. Azt el is fogadták. Idén fejeztem be a másodikat, azonban csak az erről kaptam levelet az elsőről nem, és az sincs már meg. Arra vagyok kíváncsi meddig kell ledolgoznom az ösztöndíjas féléveket.
márc. 31. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!