Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyanok akik segítenén...

Van itt olyanok akik segítenének nekem ?

Figyelt kérdés
24F éves vagyok! Barátnőt próbáltam itt keresni! Sajnos elég rossz tapasztalatom van erről az oldalról. Például ha fel tettem kérdést irtak hozzá és én írtam nekik privátban legtöbb nem írt vissza, utána a kérdésemhez írtam nekik hogy írjanak vissza privátban de nem segítettek nekem. Akik úgy gondolják hogy már nem olyan itt ismkerkedni mint régen és nem érdemes, írjatok a kérdésemhez, írok privátban legyetek szívesek vissza írni privátban. Hogy meg nyugodjak egy kicsit és el mondjátok nekem további infót hogy mik a tapasztalataitok erről az oldalról meg hogy beszélgessetek velem jól esne nekem . Nagyon Hálás lennék érte. Remélem elég infót írtam ki és megérti valaki.
máj. 11. 00:50
 1/6 anonim válasza:
Ez nem egy társkereső oldal.
máj. 11. 01:12
 2/6 anonim válasza:
Nyilván van olyan akik egymásra leltek az oldalon de nem ez a fő profil.
máj. 11. 06:21
 3/6 anonim válasza:
Lelkisérültek, nyomik jönnek itt össze. ><
máj. 11. 08:49
 4/6 anonim válasza:

Kezdd el összeszedni magad és lép ki a valóságba. Ha nem megy, tessék itt a "segítség" a magadfajtának:


[link]


Szívesen! XD

máj. 11. 08:51
 5/6 anonim válasza:
Ugyanolyan itt is, mint bárhol máshol, nehéz, de nem lehetetlen.
máj. 11. 13:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek mindenkitől több kérdést már nem teszek fel semmilyent. #6 igazad van nehéz interneten de személyesen se nem olyan egyszerű csak sokan azt hiszik hogy könnyű pedig nem igaz,nehéz személyesen is.
máj. 11. 13:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!