Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Barátnőt keresek itt a gyakori...

Barátnőt keresek itt a gyakori oldalon! Instagramon tartanánk egymással a kapcsolatot valaki?

Figyelt kérdés
Olyan barátnőt keresek akinek hasonló gondolkodása és hasonló érdeklődési köre van, mellé őszinte és egyenes!! Ha van ilyen itt a gyakorin írjon. Több infót nem szeretném itt ki írni!
máj. 12. 22:23
 1/6 anonim válasza:

"Barátnőt keresek itt a gyakori oldalon!


- Szerinted a barátnő olyan mint egy zacskó chips, csak úgy leveszed a polcról? Esetleg ismerkedni szeretnél..,semmilyen lány nem lessz füttyszóra a barátnőd, tenni kell érte nem keveset.


"Instagrammon tartanánk egymással a kapcsolatot"


-Még te szabsz feltételeket? Egyébként te tényleg azt gondolod, hogy rád ír valaki itt hogy a barátnőd vagyok mostantól, és minden vágya egy instagrammon történő távkapcsolat egy idegennel?


"Olyan barátnőt keresek akinek hasonló gondolkodása és hasonló érdeklődési köre van"


-Mihez, kihez, kiéhez hasonló? Mert rólad aztán semmit sem tudtunk meg.


"Mellé őszinte és egyenes"


-Csak egyet választhatsz :D


"Ha van itt olyan, itt a gyakorin írjon"


-Hol máshol tudna, logikus hogy elsőre csak itt tudjátok felvenni a kapcsolatot, legalábbis én nem láttam telefonszámot :D


"Több infót nem szeretném itt kérni"


-Továbbra sem kívánságműsor ez, másodszor pedig mit tetszik érteni több infó alatt? Előbb mondja ki hogy a barátnőd, és utána meséljen magáról máshol? :D

máj. 13. 00:31
 2/6 anonim válasza:
Nekem írhatsz.
máj. 13. 02:27
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 én kezdenem ismkerkedni lányval, nem a lány. Ha meg fordítva több infót hogy mit szeretek csinálni azt nem akartam ki írni a kérdésemben most se nem írom ki.
máj. 13. 10:05
 4/6 anonim válasza:
Korod,nemed,lakhelyed?Ezek nélkül nem sokan fognak írni neked.
máj. 13. 19:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Azokat csak privátban!!
máj. 13. 20:13
 6/6 anonim válasza:

Hasonlóan. Debrecen környékéről.

35f

máj. 15. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!