Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerelemnek árthat a távkapcso...

Szerelemnek árthat a távkapcsolat? .200km a távolság ő 19 éves énmeg 20 éves vagyok.Eddig csak online-on beszéltünk egymással

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 13:24
 1/7 anonim válasza:

Nem értem a kérdést:

- te tudod a választ, nálatok árthat-e

- ha csak online beszéltetek egymással, igazi szerelemről aligha lehet beszélni. Legfeljebb egy ideálképbe vagy szerelmes

2023. jún. 27. 13:52
 2/7 anonim válasza:
nem arthat, de majd kiderul ugyis, mi a helyzet, ha sikerul vegre talalkozni. a csalodas nem feltetlenul biztos ;-)
2023. jún. 27. 14:12
 3/7 anonim válasza:
5 éve ismerjük egymást, 2 éve járunk. 300 km van köztünk. Minden megoldható, ha akarjátok. ;-)
2023. jún. 27. 14:31
 4/7 anonim válasza:
Azért ebben a korban eléggé játszanak a hormonok. És néha nehéz ellenállni a kisértésnek. De én nem beszélnék szerelemről addig amig egy-két alkalommal legalább nem találkoznék a másikkal. Azért élőben minden más, még az is kiderülhet nem ő az igazi.
2023. jún. 27. 14:39
 5/7 anonim válasza:

"Szerelemnek árthat a távkapcsolat?"


Szerelemnek igen.


"Eddig csak online-on beszéltünk egymással"


Akkor ez még nem igazi szerelem, hanem csupán elképzelt szerelem illetve a vágyak kivetítése...

2023. jún. 27. 14:46
 6/7 anonim válasza:

Minden megoldhato

Es melletted massal is lehet ;) (errol nektek nem kell tudnotok)

2023. jún. 29. 17:16
 7/7 anonim válasza:

Ártani árthat, de én semmiképp sem elégednék meg ilyen ,,kapcsolattal'', de ha ti jól érzitek így magatokat,akkor hajrá!

20/L

2023. júl. 5. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!