Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogy beszélgessek olyan...

Hogy beszélgessek olyan fiúval,aki nem tud beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ezt messengeren értem,szinte kimerül annyiban a beszélgetés hogy mi újság,hogy telt a napod,mit csinálsz aztán annyi,én próbálok kérdezgetni de 1-2 szavas válaszokat ad.Személyesen nincs gond,akkor jól elbeszélgetünk de írásban katasztrófa.Szeretnék vele rendesen beszélgetni,de már nekem kínos ez,és ha nem írok vissza mert nem tudok semmit arra a semmire akkor meg írja hogy el vagyok tűnve.Valami tanács?
máj. 16. 20:03
 1/10 anonim válasza:

Igazán nincs erre tanács. Vannak olyan srácok, akik neten egyszerűen nem szeretnek, vagy nem tudnak hosszan írkálni. Lehet ő is ilyen.


Ha ez zavar téged, akkor később is zavarni fog téged, nem neked való a srác, engedd el.

máj. 16. 20:23
 2/10 Hentöpötö válasza:
Azt tudom javasolni, hogy kérdezd meg, vagy ha már tudod az érdeklódési köreit, akkor azokkal kapcsolatban kérdezz, és így hoszabb lesz talán a beszélgetés. Miután ez megvan akkor átterelheted a témát másra és ő már ugyanúgy mint az előző kérdéseknél/témaköröknél, hosszan fog válaszolni.
máj. 16. 20:31
 3/10 anonim válasza:
Beszélj vele telefonon, vagy messengeren, szóban, nem mindenki szeret irkalni.
máj. 16. 20:48
 4/10 anonim válasza:
Vannak akik írásban nem tudnak beszélgetni.
máj. 16. 23:38
 5/10 anonim válasza:
Töketlen. Keress mást...
máj. 16. 23:56
 6/10 anonim válasza:
Sehogy. Engedd el.
máj. 17. 06:10
 7/10 play1962 válasza:

Egyszerű:sehogy :)


Sürgősen kell másik partnert keresni.... ne tologass hegyeket.

máj. 17. 06:30
 8/10 anonim válasza:
Személyesen, telefonon. GT
máj. 17. 06:44
 9/10 anonim válasza:
Tanítsd meg valahogy. Tarzannàl bevàlt.
máj. 17. 10:31
 10/10 anonim válasza:
Vagy is nem lehet vele beszélni semmiről de olyan jól néz ki hogy akkor is ő kell neked?
máj. 19. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!