Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pénzért beszélgetni másokkal?...

Pénzért beszélgetni másokkal? Szerintetek létezik hogy valaki fizetne nekem azért, hogy mondjuk telefonon vagy messengeren beszélgessek vele (magyar nyelven).

Figyelt kérdés
Magányosabb nőkre gondolok pl olyanokra akiknek a karrier vagy egyéb okok miatt nincs idejük kapcsolatra, de jól esne valakivel beszélgetniük, leginkább elektronikus úton, tartanánk a kapcsolatot, elmondanánk h mi történt velünk stb. Ez kb a prostituáltak, pszichológusok, gésák munkájának egy speciális keveréke lenne-szexualitás nélkül : )Sok olyan embert ismerek, akik kifejezetten szeretnek velem beszélgetni, vagy keresik a társaságomat. Általában 30 plusszos emberek akik szívesen bíznak rám munkákat, amiből minimális hasznuk van, legtöbbször az az érzésem, hogy csak fel akarnak hívni és elmesélni hogy mi van velük. Sokszor órákig beszélek velük a magánéletükről,olyan munkák miatt amiket kb 30p alatt el lehet végezni. Viszont szeretek is emberekkel beszélgetni, szeretem őket hallgatni és ha tudok akkor tanácsokat adni nekik. 30F

2020. márc. 16. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Úgy hívják hogy pszichológus, menj el egyhez és megtudod milyen pénzért beszélgetni.
2020. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Van egy olyan mondas, h aki mindent penzert tesz, az elobb utobb a penzert mindent megtesz.
2020. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha pszichológus lennél, talán.
2020. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A pszichológus szakmán komolyan elgondolkoztam, de azért az egy felelősségteljes hivatás, csak akkor csinálnám ha kellően képzett és felkészült vagyok.

Amire én gondoltam az ettől lazább dolog. A félreértések elkerülése érdekében leszögezném, hogy jelenleg is ezt csinálom kb 4-5 emberrel egyszerre, teljesen ingyen. De eszembe jutott, hogy akár egy kis pénzt is lehetne keresni vele ha úgy hozza a sors, és talán egy-két magányos ember is nyerne rajta.

2020. márc. 16. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Kérj attól a 4-5 embertől pénzt, akkikel most ingyen beszélgetsz. Le merném fogadni, hogy nagyon gyorsan lekopnának.
2020. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
A coach-ok is ezt teszik, nagyon menő ma Mo.-n.
2020. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Akikkel jelenleg beszélgetek, azok mindig maguktól keresnek meg és ilyen-olyan munkát ajánlanak aminek ürügyén beszélgetünk, tehát ha úgy nézed a munkáért fizetnek, viszont maga a munka elég egyszerű és több időt tesz ki a beszélgetés. Tőlük nem kérnék dierktben pénzt, lévén hogy munkakapcsolatról van szó. Persze azért vicces volt a válaszod 5-ös :)

2020. márc. 16. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!