Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Olyan fogyókura és/vagy...

Olyan fogyókura és/vagy sporttársat keresek, akivel írhatunk egymásnak, amikor ránkjön a falási roham, felesleges ételrendelés, ellustáznánk a testmozgást, írna nekem? Bp 30/L

Figyelt kérdés
Évek óta küzdök kisebb-nagyobb túlsúllyal, jelenleg 20 kg súlyfeleslegem van. Párommal távkapcsolatban vagyunk, egyedül élek, és a járványhelyzet miatt a munkámat is elveszítettem, szóval itthon vagyok. (Az utolsó 5 kg így kúszott fel.) Mivel kínlódás bármit is felvenni, utálom elhagyni a lakást, dagi cuccra meg sajnálom a pénzt is és amúgy ömlenek ki a jó ruhák a szekrényből, csak már nem férek bele. Minden nap elhatározom, hogy elkezdek edzeni és ebből az lesz, hogy addig halogatom, amíg a terem bezár, és akkor már minden mindegy alapon ráadásul ételt rendelek. Szörnyen sokat költöttem el erre, pedig épp munkanélküli vagyok, de egyszerűen nem tudom megállni. Senki nem tud erről, a párom sem, szégyellem elmondani a barátoknak, családnak. Olyasvalakit keresek, aki hasonló helyzetben van vagy csak szeretne sportosabb lenni, fogyni, falási rohamokkal, rossz szokásokkal küzd. Szerintem tök jó lenne valaki, akivel tudnánk írni egymásnak, amikor a másik épp "bajban" van, mint egy kontroll partner az anonim alkeszeknél :D És esetemben ez csak félig vicc, tényleg durva, amit művelek...

2020. aug. 25. 22:33
 1/7 anonim válasza:
Szia, én szívesen beszélgetek ilyesmiről, én is hasonló küzdelmet vívok a kilókkal meg a túlevéssel :) 150kg 22/F
2020. aug. 25. 23:18
 2/7 anonim válasza:

Nem teljesen vagyok hasonló cipőben, de néha nekem is jól esne ha a falási rohamom elől valaki lebeszélne.

A sportra még nem tudtam rávenni magam, pedig igazán rám férne.

Minden reggelt tükörbe nézve undorodok magamtól és azon gondolkodok, hogy aznap inkább semmit se fogok enni.

2020. aug. 26. 06:29
 3/7 anonim válasza:
hasonló cipőben vagyok lrdekelne
2020. aug. 26. 09:54
 4/7 anonim válasza:
Ezt mintha én irtam volna! Rajtam sajnos kb 40 kilo van reszben falasi rohamoknak köszönhetően. En is vallalhatatlanul sokat koltottem szemet kajakra :( tobbszor lenullaztam a hitelkeretemet miatta az evek alatt. Ma mar jobb a helyzet, sot elkezdtem fogyni is, de azert neha kísért, szívesen beszelgetnek veletek :)
2020. aug. 26. 16:12
 5/7 anonim válasza:
Utolso vagyok 33 Nő
2020. aug. 26. 16:12
 6/7 anonim válasza:

Rajtam is szintén 20kg felesleg van. Az elmúlt 3,5 hétben már elkezdtem a diétát és -6kgnál járok.


Szeptember 1én költözök Budapestre.


Férfi vagyok, de szintén boldog párkapcsolatban így maximálisan plátói fogyótárs nekem is jól jönne.


Írj ha még aktuális.

2020. aug. 27. 19:37
 7/7 anonim válasza:
Nyár közepe óta 23 kilót fogytam. Még nem hagyom abba mert messze a cél. Ha gondolod beszélgethetünk erről. F/32
2020. okt. 25. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!