Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Olyan embert keresek, aki...

Olyan embert keresek, aki 15-18 éves és leadott 40 kg-t.. Van itt ilyen? Inkább lányt keresek, mert velük könnyebb megbeszélni a csajos dolgokat. 16/L

Figyelt kérdés

Elég hosszú a sztorim. Egészségügyi okok miatt jött fel ennyi. De ide most nem írnám ki a részleteket.. Mindenesetre, ha lenne esetleg ilyen, akár fiú, akár lány örülnék, ha megosztaná a tapasztalatait. Mire figyelt oda stb.

A cicikre lennék nagyon kíváncsi. Nekem eredetileg álltak, de most a nagy súly lehúzza őket. Ha lefogyok ugyanúgy fognak állni, mint előtte? Visszahúzódhat?


Leginkább személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, és NEM feltételezésekre.


És igen, tisztában vagyok azzal, hogy mindenki más, de mégis szeretnék személyes sztorikat hallani. Motiválnánk egymást, tanulhatnánk belőle stb.


Pedofilok, internetes ragadozók és egyéb perverz népek a ,,Én szeretem a nagy, lógó mellű nőket!" vagy ,,Én szeretem a duci lányokat!" szöveggel kíméljenek. Az ilyen jellegű üzenetekre nem fogok válaszolni, még viccből SEM. Ugyanis NEM vagyok ilyesmire vevő!!


Előre is köszönöm a válaszokat és a megosztott élményeket! :)



2021. ápr. 7. 20:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Cicid nem lesz a régi szerintem😕
2021. ápr. 7. 21:35
 2/11 anonim válasza:
Ilyen fiatalon jol tonkre tetted magad...kemeny sporttal es nemi plasztikaval talan lehet eselyed
2021. ápr. 7. 21:41
 3/11 anonim válasza:
2szerinted mi? ha lefogysz úgy fogsz kinézni h lóg rajtad a többlet bőr.......ha 1x meghízol annira akkor nehéz volna a visszaút.
2021. ápr. 7. 21:42
 4/11 anonim válasza:
A zsír eltunik és a maradék melléd nagyon fog lógni. Nekem az egyik barátnőm 35 kilót fogyott 1 év alatt de még a melltartó se tartja úgymond helyén a mellét. Ő is mindig panaszkodik de amúgy polon keresztül is látszik. Az a baj hogy emiatt még mindig nem látja magát szépnek. Ha sportolt volna és diétázott volna akkor nem lenne ez. De ő inkább éheztette magát.
2021. ápr. 7. 22:09
 5/11 anonim válasza:

Nézd, én egy kicsit a megadott korosztályodon felüli lány vagyok. Kérlek ne törődj a "fúj" válaszokkal.. undok emberek mindig is voltak és lesznek. Nyugodtan vedd magadra kedves egyes, pont neked címeztem!

Szóval én akkoriban lefogytam 15 kilót, úgy a te korodban. Alapból ha ez érdekel a legjobban előtte B kosaras voltam, tehát olyan átlagos, nem nagy mellű lány. Aztán híztam (szintén egészségügyi okok miatt) majd leadtam ezt a súlyt. A melleim nekem személy szerint normálisak, bár az egyiken gyönyörű szép tigriscsík volt, ami hála az égnek visszahúzódott és nem látszik, csak tapintásra érződik. A hasamon is van vagy 4-5 ilyen tigriscsík, ami szintén szépen kifehéredett, és valamelyest visszahúzódott. Mégis megéri leadni.

És végső soron, nem fogod a bőröd magad után húzni, nem fog lógni. Két dolog befolyásolja, egy amiről nem tehetsz és egy amiről igen: 1: diatal vagy. 2: ha egészségesen fogysz (nem gyorsan, koplalva és agyonhajszolva magad), akkor a bőröd is meghálálja majd, és n fog lógni.

2021. ápr. 8. 00:08
 6/11 anonim válasza:

A striákhoz annyit tennék hozzá fiúként, hogy engem nem zavar, illetve úgyis kifehéredik.

Nekem is striás egy kicsit a hátam, mert gyorsan nőttem 😅 de ez van :)

2021. ápr. 8. 00:27
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a pozitív hozzászólásokat! :))


2-es: látszik, hogy nem vagy igazából tisztában a dolgokkal.. Plasztika?? Pardon?? Azért nem 200 meg 300 kg vagyok, mint a filmekben..


Meg amúgy feszes maradtam. Mármint vannak a lötyi, meg így a feszes kövérek. Mivel én világéletemben sportoltam (gondolom emiatt) feszes maradtam a túlsúly ellenére is. És a hasam sem olyan, hogy így lelóg meg nem tudom, hanem csak nagy és így egyenesen áll. Ezt furán fogalmaztam meg😂 de remélem értiteek!

2021. ápr. 8. 09:07
 8/11 anonim válasza:

Gondolom pajzsmirigy problémád lehet, akkor jön fel hirtelen ennyi kg. Ha tévedek bocsi.


Fokozatosan kezdj el mozogni, diétázni viszont mindenképp vegyél kollagént, mert sokat segít a bőrfelépítésben, feszesítésben, mivel fiatalka vagy, azért rugalmasabb a bőröd, cicid lehet nem fog ugyanúgy állni, viszont vannak rá edzések amik picit emelnek rajta. Pl tárogatás súlyzóval, plusz ha fittlabdán csinálod még jobb lesz, mert szépen tartanod kell a csípődet is. Sok sikert :)

2021. ápr. 9. 16:28
 9/11 anonim válasza:
Ugye azt te sem gondoltad hogy ugyanúgy állni fognak a cicik! Sokkal jobban fognak lógni! Amúgy meg a ducik szexik.
2021. ápr. 10. 08:10
 10/11 anonim válasza:
Még 16 évesen leadtam 30kgot. Jelenleg 23 vagyok és férfi, de szívesen beszélek veled ha bármilyen kérdésed van.
2021. máj. 15. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!