Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Valaki akar fogyó partner lenni?

Valaki akar fogyó partner lenni?

Figyelt kérdés

Főként az étkezéssel kapcsolatban szeretnék beszélni másokkal.


Rettenes ételeket csinálok magamnak és jól jönne pár recept, amivel finommá tudnám varázsolni a csirkét, pulykát és marhát. Meg 1-2 vegetáriánus esetleg vegán opció is.


Úgy érzem, hogy mindig amikor diétázok (nem feltétlenűl fogyás miatt) nagyon homogén a diétám és nincs is jó íze, de szerencsére nagy a termetem, régóta járok konditerembe és 2500-2700 kcaltól is fogyok kardió nélkül sima súlyzós edzéssel.


Tehát elég sok dolgot tudok enni, mégis kibirhatatlan kajákat szoktam választani, amik nem fentarthatóak így hamar feladom a harcot.


A célom napi kb 200g fehérje és 2500 kcal lenne.


Általában rengeteg húst eszek főleg, amikor komolyan veszem a diétát, de érdekelnének vegán/vegetáriánus alternatívák, amik szintén finomak és hasonló szintű fehérjét betudnék vinni.


Jelenleg 105kg vagyok, de nekem az optimális testsúly 85kg körül van. Így minimum 20kgot le szeretnék adni kb 6-10 hónap alatt.



2021. máj. 15. 23:06
 1/7 anonim válasza:
Én 120-ról 87-re fogytam, semmi speckó étrend, csak a mennyiségen változtattam. Reggel műzli, délután bármilyen főtt étel, vacsora nincs.
2021. máj. 16. 05:34
 2/7 anonim válasza:
#1 a sült étel miért nem jó, miért muszáj főtt? 🤡
2021. máj. 16. 06:22
 3/7 anonim válasza:
🤦🏻‍♂️ Akkor mondom úgy, hogy bármilyen normális kaja, amit ebédre ennék.
2021. máj. 16. 09:27
 4/7 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék! Én is épp azon vagyok hogy megjavítsam az étkezésem, még a tiednél is nagyobb feleslegem van.
2021. máj. 16. 12:27
 5/7 anonim válasza:
Mehet
2021. máj. 16. 16:50
 6/7 anonim válasza:
Dumcsizhatunk. :)
2021. máj. 20. 15:08
 7/7 anonim válasza:
Igen
2021. szept. 8. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!