Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Van itt bulimiás lány? Bulémiá...

Van itt bulimiás lány? Bulémiás lánnyal szeretnék megismerkedni.

Figyelt kérdés
Ha az vagy, nyugodtan írj privátot, mert lenne egy ötletem. 32F

#bulímia #bluimia
2022. aug. 26. 10:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
Először döntsd el hogy “bulimiás” lánnyal, vagy bulémiás lánnyal szeretnél ismerkedni.
2022. aug. 26. 13:09
 2/14 anonim válasza:
Milyen ötleted? Remélem nem ír senki.
2022. aug. 26. 15:05
 3/14 A kérdező kommentje:
Pedig jó ötlet.
2022. aug. 26. 15:11
 4/14 anonim válasza:
Halljuk! 😉
2022. aug. 27. 20:15
 5/14 A kérdező kommentje:

Sportoló fiú vagyok.


Szóval ha megeszek pl 2 melegszendót amiben bőven van szénhidrát, tolok bele fehérjét, zöldséget is, már fullon van a gyomrom. Ahhoz, hogy még nagyobb erős izmokat építsek nagyon sok kaját kéne megennem.

Nem tudom, hogy aki pl bulimiás, vagy fogyózna, annak mi a titka, hogyan tudtok több kiló kaját bevinni egyszerre? Láttam olyat is, hogy van aki 4-5 kg kaját megeszik egyszerre.

Már arra is gondoltam, hogy beszélek egy bulimiás lánnyal, hogy segítsen ebben felkészülni. Neki talán a leszokásban segítenék. Ő meg nekem segítene a magam telezabálásban.

2022. szept. 16. 13:35
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom kis adagonként, egyszerre szeretném bevinni, hogy jól tele legyek, rendesen lefusson az egész emésztés és utána tudjak sportolni. Nekem ez a naponta 20x eszek nem jött be.
2022. szept. 16. 13:36
 7/14 anonim válasza:
Vizet iszol amúgy?
2022. szept. 16. 22:50
 8/14 A kérdező kommentje:
Szoktam, de úgy tudom abból nem jó a hirtelen sok mert fejfájást okozhat, stb. kimos egy csomó tápanyagot a szervezetből, ezért azt nem szoktam ennyire nyakalni. Mondjuk 3-5 liter víztől biztosan rosszul lennék.
2022. szept. 16. 23:04
 9/14 A kérdező kommentje:
Egy litert simán megiszok egyszerre, utána tágul a gyomor és meg tudnék inni még egyet, egyet, de nem szoktam, mert 1 liter víz bőven elég pár órára. Addigra meg ki is ürül. Szóval nem tudom a gyomromat feltölteni vele.
2022. szept. 16. 23:05
 10/14 anonim válasza:
Boltban kapni ilyen kásás rizs felfújtat. Állítólag étkezés után megdagad a szervezetben él felfújja a gazdatestet.
2022. szept. 17. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!