Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Lenne kedve valakinek velem...

Lenne kedve valakinek velem fogyokuráznia?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 09:45
 1/6 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, hogy ez adna egy


motiváció löketet.


Nagyjából 10 kgot szeretnék leadni.


Velem tartasz?


Akinek van kedve, az írjon.

2023. máj. 27. 09:45
 2/6 anonim válasza:
Nekem lenne,de nincs sok money jelenleg speckó kajákra.
2023. máj. 27. 12:43
 3/6 anonim válasza:
Attól függ... bár nekem nem fogyni kéne, hanem erősíteni, de azt is lehet akár együtt
2023. máj. 27. 14:41
 4/6 anonim válasza:
Én nemrég kezdtem, bár nekem sokkal de sokkal többet kell fogynom :) ha gondolod, beszéljünk
2023. máj. 27. 16:26
 5/6 Spenc2014 válasza:
-27 nél járok január óta, igaz van miből. Leírnám milyen természetes cuccokat fogyasztok, de reklám lenne így inkább nem. Nézz körül a face-n melyiknél vannak jó vélemények. ( van belőle kávé, májtisztító stb ). Oké, hozzáteszem én pl, elhagytam a pékárut teljesen, a köretek helyett ( krumpli, rizs stb ) eszek zöld köretet ( pl mexikói mix stb ), húst ugyanúgy naponta, és annyi hogy vettem egy futógépet, és komótosan 5km/h sebességgel reggel, este 30-30 perc. Így 150-es indulóval indulva 27 kg jött le január 1-től, nagyritkán még van süti is. Amúgy nem ritka nálam a fogyi, volt hogy 80Kg ment le fél év alatt, na az Auschwitz volt, reggel egy aktívia, ebédre egy zacskós leves, vacsi egy alma fél éven át, azt nem ajánlom. Kitartás... jah igen, a szerekre visszatérve, a zsírmáj tisztítása fontos, 2 éve is fogyóztam már 0 sikerrel, szóval előbb méregteleníts, nem olcsó az igaz, de hidd el elindul a fogyás. 47F
2023. máj. 31. 19:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Az szép én ebéd szacskós leves aztán ennyi évek óta 😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣... ritka ha fötkaja van. Sokat ingázok nincs időm magamra. Csak a ciszta miadt híztam meg de már kezdek vissza álni olyanra mint voltam mert már nincsen cisztám. Fogamzásgátló ezeket is elhagytam. Már kiment a szervezetemből. Szóval megjön rendesen a havim is. Most vagyok 46kiló de 42kilónál fogok csak megálni. Lány 22
2023. jún. 1. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!