Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy döntöttem hogy október...

Úgy döntöttem hogy október 23-ig le szeretnék adni minimum 3 kilót. De nincs elég akaraterőm, egyedül nem vagyok elég motivált. Van akinek lenne kedve velem csinálni esetleg? :D /L

Figyelt kérdés

Jelenleg 71-72 kiló vagyok.

(És nagyon magas, tehát túlsúlyos határozottan nem vagyok, de egy kis felesleg van rajtam.)



2015. okt. 6. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ó nekem se ártana leadni 3 kilót. :) De én nem fogyizom így konkrétan azért... :) És nem tartok veled.

Viszont egy kis javaslat:


Igyál minden kajálás előtt 1-2 pohár vizet és kevesebbet fogsz enni..., előbb megtelsz :)


Nekem amúgy arra kéne rávennem magam, hogy ne vacsizzak, csak almát egyek. Most sok itthon az alma úgyis... :)

2015. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én pont ma kezdtem a diétámat, és nekem is az okt. 23-a a cél. Én most 70 kg vagyok, és 3-4 kg-nak kellene lemennie. Az alábbi módon sikerülhet, ha kitartó vagy! Csak elkezdeni nehéz! (az elso három nap, de ha csalás nélkül kibírtad, nagyon büszke leszel magadra és motivál a folytatásra). Én mindíg ezzel a módszerrel hozom magam formába, ha egy szép ruhában jól akarom érezni magam egy fontos eseményen. Tehát a fontos szabályok: 1.) Napi 3 étkezés, minig 5 órának kell eltelnie köztük. Nasi tilos! 2.) Étkezések között csak vizet ihatsz, min. 2,5 liter/ nap (35ml/testsúly kg). Teát, kávét csak közvetlenül étkezés alkalmával szabad. 3.) Cukor, szénhidrát (beleértve a magas szénh. tartalmú gyümik és zöldségek is) TILOS! 4.) Minden ételenek tartalamznia kell egy fajta fehérjét (vagy is ne keverd a húst sajttal, v hallal v magvakkal. Csak egyike ezekenek legyen a tányéron), és zöldséget. 5.) Ne egyél többet, mint a megszokott adagod fele/ háromnegyede. Tipp: ne méregesd magad naponta, csak 1 héten egyszer. Ha részletesebben érdekel, írj privátban, és akár együtt is fogyhatunk, nekem is jól jön egy "partner", aki ösztönöz ;) Oh, és azoknak, akik le akarnak pontozni, ne azért tegyék, mert nem tetszik ez a módszer. Nekem (is) bevált és nem Yo-yo diéta, hanem azoknak készítették, akiknek egészségi okokból nagy súlyoktol kell megszabadulniuk...
2015. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is fogyni kéne. Ha szeretnél velem fogyni írj
2015. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!