Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
A történet úgy kezdődött hogy össze barátkoztam egy lánnyal egy szülinapi bulin. Nagyon jól el beszélgettünk meg minden. Aztán meg adtuk egymás elérhetőségét bejelöltük egymást. Másnap írogattunk mert én rá írtam. Aztán utána nem keresett. Küldtem neki egy videót látta is de nem reagált rá. Annyira szerettem volna ha barátok lehettünk volna de már nem tudok mit kitalálni. Vagy írjak én neki hogy érezze hogy érdekel hogy mi van vele? De úgy éreztem hogy ő is nagyon bír engem, az első másodperc től működött a kémia.

2023. júl. 15. 01:51
 1/3 anonim válasza:
Szerintem hagyd a fenébe mert ghostingol.Sajna manapság ez megy a lányoknál,valamiért azt hiszik ez a jó és ha szóvá teszed még te jössz ki belőlle rosszul általában.Ha annyira akarna veled beszélni akkor válaszolna meg érdeklődne továbbra is.
2023. júl. 15. 02:11
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 de annyira olyan volt hogy bír.
2023. júl. 15. 02:15
 3/3 anonim válasza:
Jártam én is így nem rég. Tovább kell lépned és élni tovább az életed.
2023. júl. 15. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!